Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zmiana oferty dialogu na netii

petru9933 07 Lip 2014 22:14 777 3
  • #1 07 Lip 2014 22:14
    petru9933
    Poziom 2  

W październiku wygasa mi umowa z Dialogiem, mam u nich internet 2 Mb, jednak jak zapewne większość osób wie dialog został włączony do Netii. Netia w swojej ofercie posiada internet do 20 Mb. Z tego co pamiętam istnieje (a przynajmniej istniała) możliwość zwiększenia prędkości internetu bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Chciałem w takim razie zapytać czy jest możliwość zmiany oferty dialogu na Netię bez ponoszenia kosztów za odstąpienie od umowy?
    Dodam jeszcze tylko że próbowałem kontaktować się z nimi już 3 razy ale jak dotąd nie ma żadnego odzewu.

0 3
  • #2 07 Lip 2014 22:20
    jimasek
    Moderator - Sieci, Internet

petru9933 napisał:
    Dodam jeszcze tylko że próbowałem kontaktować się z nimi już 3 razy ale jak dotąd nie ma żadnego odzewu

Tylko operator będzie wiedział czy są takie możliwości techniczne w twojej lokalizacji. Ten dialog to linia telefoniczna czy jakaś kablówka?

0
  • #3 07 Lip 2014 23:00
    petru9933
    Poziom 2  

dialog był na łączach tp wiec nie powinno być problemu.

0
  • #4 08 Lip 2014 13:53
    podpowiedz_netia
    Poziom 10  

petru9933 napisał:
    W październiku wygasa mi umowa z Dialogiem, mam u nich internet 2 Mb, jednak jak zapewne większość osób wie dialog został włączony do Netii. Netia w swojej ofercie posiada internet do 20 Mb. Z tego co pamiętam istnieje (a przynajmniej istniała) możliwość zwiększenia prędkości internetu bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Chciałem w takim razie zapytać czy jest możliwość zmiany oferty dialogu na Netię bez ponoszenia kosztów za odstąpienie od umowy?
    Dodam jeszcze tylko że próbowałem kontaktować się z nimi już 3 razy ale jak dotąd nie ma żadnego odzewu.

Petru 9933, ponieważ musimy znać możliwości Pana łącza, żeby odpowiedzieć na pytanie czy jest możliwość zwiększenie prędkości, prosimy o kontakt poprzez wiadomość prywatną na: pomoc(malpa)netia.pl i podanie nr abonenta. Sprawdzimy!

0