Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

klawiatura - potrzebny klawisz do klawiatury

masterland 08 Lip 2014 02:49 1026 8
  • #1 08 Lip 2014 02:49
    masterland
    Poziom 9  

Witam,
    mam nietypowe pytowe pytanie i prosbe. Czy ktos wie gdzie mozna znalezc klawisz o wymiarach podanych na zalaczonym rysunku. Obojetnie jaki tab, shift, alt ...Cokolwiek byle bylby bialy. Sprawa jest dosc pilna a klawiatura niestety nie od komputera a producent urzadzenia zyczy sobie majatek za cale urzadzenie a nie jest dostepna sama klawiatura od producenta.

0 8
  • #2 08 Lip 2014 03:25
    Januszf777
    Poziom 27  

Witaj.
    Z rysunku technicznego pała z minusem! Jaki to sprzęt, jakieś oznaczenie tej klawiatury?

0
  • #3 08 Lip 2014 05:46
    maurycy123
    Warunkowo odblokowany

Klawisze w laptopach mają takie mocowania. Przynajmniej większość. Jak potrzebujesz tylko klawisza to szukaj uszkodzonych klawiatur. Ewentualnie jakiś serwis komputerowy. Powvinni coś mieć. Kiedyś była strona gdzie można było zamówić pojedyncze klawisze do różnych klawiatur. Sprzedawali po 3 zł (chyba) za sztukę. Jak znajdę to wkleję link.
    Znalazlem. Szukaj na:
    www.klawiszedolaptopa.pl

0
  • #4 08 Lip 2014 10:28
    Kolobos
    Spec od komputerów

Klawisze mozna tez kupic na allegro.

0
  • #5 08 Lip 2014 11:34
    sq9cwd
    Poziom 27  

Nie wiem z jakiego rejonu Polski jesteś, ale możesz również szukać w firmach specjalizujących się w utylizacji elektroniki. Pogadasz na miejscu, oddadzą za przysłowiowe piwo.

0
  • #6 09 Lip 2014 11:05
    masterland
    Poziom 9  

sq9cwd napisał:
    Nie wiem z jakiego rejonu Polski jesteś, ale możesz również szukać w firmach specjalizujących się w utylizacji elektroniki. Pogadasz na miejscu, oddadzą za przysłowiowe piwo.

Niestety na chwile obecna jestem poza granicami naszej UE :( A piwo to chetnie postawie temu ktory mi podpowie co moze pasowac Bo po pomoc typu KUP SOBIE NA ALLEGRO to jest dobra dla kogos kto kupuje klawiature do laptopa badz pc gdzie wystarczy odrobina wiedzy by wpisac w google nazwe produktu i znalezc tysiace czesci. Ja potrzebuje klawiasza do specjalistycznego urzadzenia ktorego producentem jest philips i jako sprawnie dzialajaca marka chroni swojego interesu i w przypadku takim jak moj delikatnie sugeruje zakup nowej za kilka tys. Na klawiaturze nie ma zadnej informacji wiec kupno zamiennika tez niewchodzi w gre. Chyba ze ktos ma kontakt z chinczykami ktorzy w koncu potrafia wszystko podrobic ;) Wiec dziekuje wszystkim wypowiadajacym sie w temacie. Ale mimo glupio postawionego pytania nie jestem laikiem. To kwestia grzecznosciowego zapytania czy ktos wie jaka klawiatura moze odpowiadac takim wymiarom. Nie mam zamiaru obkupic sie we wszystkie modele klawiatur dostepne na rynku by zdobyc ten jeden klawisz :) Ale jesli komus w rece wpadla by biala klawiatura z klawiszami typu ktorego potrzebuje z pewnoscia sie odwdziecze :)

0
  • #7 09 Lip 2014 11:25
    Kolobos
    Spec od komputerów

Nie podales modelu urzadzenia ani klawiatury.
    Dales zdjecie slabej jakosci.
    Powinienes wyjac podobny klawisz do Tab (ctrl lub alt) i dac zdjecie. Capslock ma inne mocowanie jak widac.

Z takim podejsciem raczej nic nie znajdziesz.

0
  • #8 09 Lip 2014 11:26
    argen
    Poziom 6  

Podaj model,serie laptopa(np. acer aspire 5513)

0
  • #9 10 Lip 2014 11:08
    masterland
    Poziom 9  

Jezeli komus pomoze nazwa i model w rozwiazaniu mojego problemu to prosze i bede wdzieczny za odpowiedz konstrukytwna. Philips PageWriter TC70.

PS juz znalazlem klawisz dzieki uprzejmosci jednej z Polskich firm sprzedajacych pojedyncze sztuki klawiszy. Dziekuje jeszcze raz za probe pomocy.

0