Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GENIUS 6000 - Genius 6000 Słaby dzwięk z YOUTUBE,pendrive itp

hajtero 08 Lip 2014 12:17 1500 7
  • #1 08 Lip 2014 12:17
    hajtero
    Poziom 5  

Witam jestem posiadaczem Głośników GENIUS SW-HF5.1 6000 5+1
    Mam ten zestaw podłączony pod TV PHILIPS 32PFL3208h/12 (pod wejście słuchawkowe) Wszystko byłoby pięknie,gdyby nie to,że na zwykłych programach typu tvn eska itp... działają bez tzw. "pierdzenia" przyjemnie dla ucha,ale jak włączę smart tv i próbuje włączyć muzykę na YOUTUBE to strasznie grają nie da się tego słuchać tak samo jest przez Pendrive oraz udostępnione pliki przez komputer. Tylko i wyłącznie grają bezpośrednio z "kablówki"

Proszę o jakieś rady

kupiłem dziś EUROZŁĄCZE -> 2x cinch in/out oraz kabelki 2x cinch biały czerwony i wyjście na jacka
    Myślicie,że przez euro będzie lepsza jakość?
    Zamieszczam schemat:
    GENIUS 6000 - Genius 6000 Słaby dzwięk z YOUTUBE,pendrive itp

0 7
  • #2 08 Lip 2014 12:55
    lukasz77772
    Poziom 12  

Czy może próbowałeś podłączyć z wyjścia słuchawkowego pod wejścia tv, aux1 i aux2 ?

0
  • Pomocny post
    #3 08 Lip 2014 13:52
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

hajtero napisał:
    kupiłem dziś EUROZŁĄCZE -> 2x cinch in/out oraz kabelki 2x cinch biały czerwony i wyjście na jacka
    Myślicie,że przez euro będzie lepsza jakość?

Podłącz, będziesz wiedział.
    lukasz77772 napisał:
    Czy może próbowałeś podłączyć z wyjścia słuchawkowego pod wejścia tv, aux1 i aux2 ?

A co to za różnica, skoro układ odpowiedzialny za odebranie tego sygnału, z tych 3 wejść jest ten sam.
    hajtero napisał:
    Proszę o jakieś rady

Pogłaśniaj i ściszaj wyjście słuchawkowe w tv tak, jaka jest potrzeba w danej chwili.
    To, że jest różny poziom głośności różnych wariantów oglądania/słuchania tv to normalne.

0
  • #4 08 Lip 2014 14:48
    hajtero
    Poziom 5  

Aktualnie nie mam jak sprawdzić tylko jak wrócę z pracy do domu to zobaczę co z tym eurozłączem jak to będzie działać.

Tylko dla mnie jest to dziwne,że nagle zmienia się dźwięk jak coś gra z poza normalnej telewizji.

Jak na te chwilę cały czas stoję w miejscu.

będę na bieżąco pisał moje postępy

PS. czy mogę jeszcze jakimś innym sposobem podłączyć się pod TV?

0
  • #5 08 Lip 2014 16:09
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

hajtero napisał:
    Tylko dla mnie jest to dziwne,że nagle zmienia się dźwięk jak coś gra z poza normalnej telewizji.

A co w tym dziwnego.
    Mam kablówkę analogową i cyfrową z dekoderem, w analogu tv gra tak cicho, że skala głośności musi być na 50 ustawiona, a jak włączę dekoder, to tv z szafki zlatuje, a ryk taki, że wystraszyć się można.
    hajtero napisał:
    czy mogę jeszcze jakimś innym sposobem podłączyć się pod TV?

Tv posiada wyjście cyfrowe dla dźwięku, ale to przerost formy nad treścią z tymi głośnikami, i jeszcze wymaga inwestycji od 150-200 zł.

0
  • #6 08 Lip 2014 16:57
    hajtero
    Poziom 5  

Tylko u mnie jest tak,że po prostu nie grają czysto mogą być strasznie cicho ale i tak charczą jakbym miał nie wiadomo jak głośno i właśnie o to chodzi :)

0
  • #7 08 Lip 2014 17:45
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

A sprawdzałeś te głośniki na innym sprzęcie, jak komputer, smartfon, mp 3-jka?.

0
  • #8 09 Lip 2014 08:14
    hajtero
    Poziom 5  

KOCUREK1970 Pomogło ściszenie wejścia słuchawkowego teraz grają czysto i nic nie "pierdzi" :P
    Pod Scart nie mogłem się podpiąć nie wiem czemu na te chwilę jest ok.
    Dziękuje za pomoc uważam że problem rozwiązany

Pozdrawiam

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo