Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 206 - Brak ładowania powyżej 3000 obrotów

08 Lip 2014 20:42 1614 11
  • Poziom 12  
    Witam zauważyłem dzisiaj zaskakującą rzecz gdy przekraczam około 3200- 3500 obrotów zapala mi się kontrolka ładowania akumulatora . Jak obroty spadną to jest ok. Alternator nowy 90 amper poprzedni miałem 70A ale przy klimie to mało.
    Koło pasowe nowego alternatora ma mniejszą średnice od poprzedniego ale to chyba nie ma znaczenia w moim problemie
  • Poziom 20  
    Może pasek masz luźny, i na wyższych obrotach się ślizga
  • Użytkownik usunął konto  
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Non e vero italiano, umknął Ci ten dowcip...
    arturartur24 napisał:
    Alternator nowy 90 amper

Ale prawdę gadasz!
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Napięcie ładowania na kompie wyświetla 14.1 do 14.5 skaczące w tych wartościach ale zmierzę miernikiem. Co prawda na biegu jałowym w nocy widać że kontrolki lekko mrużą to znaczy świecą ciutke ciemniej jaśniej najlepiej to widać po panelu od klimy
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Dobrze, że dałeś link.... tylko szkoda, że łamie regulamin. Moim zdaniem: Ciesz się, że to coś, co nazywają alternatorem wysokiej jakości, w ogóle ładuje. Odeślij im to. Kup oryginał używany.
  • Poziom 12  
    Jak założyłem koło pasowe od starego alternatora to zniknoł problem braku ładowania na wyższych obrotach . Nadal jednak czasem delikatnie mrużą kontrolki bądź panel od klimatronica . Napinacz mam na sprężynie automatyczny może sprężyna już do kitu i nie trzyma cały czas właściwego napięcia paska....
  • Poziom 12  
    Problemem był wadliwy alternator