Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Octavia II 1.6 mpi 2005rok - Błąd czujnika położenia wału.

09 Jul 2014 14:09 2574 2
  • Level 12  
    Problem jak w temacie, na diagnostyce wyskoczył błąd czujnika położenia wału, problem z zapalaniem samochodu po chwilowym postoju łapie za 3- 4 razem. PO jego wymianie przez kilka dni był spokój, i ponownie to samo. Na diagnostyce brak innych problemów, sporadycznie sonda lambda. w samochodzie wymieniane było sprzęgło podobno razem z kołem zębatym. czy problem może leżeć po stronie źle wykonanej naprawy, lub źle dobranych, założonych częściach.
    Proszę o szybką odpowiedź, z racji na zbliżający się urlop- zależny od sprawności samochodu ;).
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 12  
    wymien jeszcze raz na nowy czujnik wału, możliwe że jakies inne koło zębate założyli. Dlaczego je wymienili?
  • Level 12  
    czemu wymieniono nie mam pojęcia, samochód kupiłem z komisu i dostałem fakturę na sprzęgło i z informacji słownej dowiedziałem się że to także było wymienione.A te problemy zarówno na starym jak i nowym czujniku, bo tego wymieniłem jak tylko dowiedziałem się o błędzie, ale dziękuję za odpowiedź. Bo martwi mnie konieczność ponownego rozbierania.