Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 6 kombi - Nie świeci ksenon

frodo52 09 Lip 2014 17:53 3129 1
  • #1 09 Lip 2014 17:53
    frodo52
    Poziom 8  

Witam serdecznie, kupiłem Mazde 6 kombi 2003r 2.0 diesel i pojawił sie problem typu nie działający lewy ksenon. Najpierw wymieniłem żarówkę ale nic to nie dało, sprawdziłem ową żarówkę w prawym ksenonie i działa, następnie zakupiłem starter wraz z zapłonnikiem, po męce z wyciągnięciem lampy i rozebraniu jej wymieniłem owy starter z zapłonnikiem, zamontowałem lampę i co nic, sprawdziłem bezpieczniki, ale też ok, użyłem miernika z lampką by mieć pewność czy przechodzi prąd i przechodzi. W zapłonniku też jest prąd. i tu pojawia się moje pytanie, czy jeżeli w zapłonniku jest prąd to znaczy że starter jest sprawny. Proszę też o inne sugestie oraz pomoc w rozwiązaniu problemu

6 1
  • #2 28 Lip 2014 16:12
    frodo52
    Poziom 8  

Dzięki za odpowiedź, plusika dam Administratorowi za to że nie skasował tematu :). Jeżeli komuś to pomoże to była to przetwornica, niestety trzeba było ściągnąć cały zderzak i z jednej lampy do drugiej wsadzić dobrą przetwornice, ale przynajmniej koszt naprawy to tylko 250 zł za samą przetwornice. Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie :) temat do zamknięcia.

6