Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt sc 202-Złącze-Schemat podłączenia i gdzie to złącze kupić ?

artur13017 09 Lip 2014 20:27 2403 3
  • #1 09 Lip 2014 20:27
    artur13017
    Poziom 8  

Witam. Moje pytanie brzmi który styk od czego odpowiada ? :)
    A i mam jeszcze jedno pytanie, gdzie mogę kupić takie złącze i jeśli możecie to dajcie link. ;)
    Blaupunkt sc 202-Złącze-Schemat podłączenia i gdzie to złącze kupić ? Blaupunkt sc 202-Złącze-Schemat podłączenia i gdzie to złącze kupić ? Blaupunkt sc 202-Złącze-Schemat podłączenia i gdzie to złącze kupić ?
    A tak wygląda całe złącze.
    Z góry dziękuję. :)

Moderowany przez damiancz:

Zasady działu. Przenoszę do Piaskownicy.

2. Posty, z których wynika, że ktoś nie bardzo orientuje się w temacie napraw proszę zamieszczać w dziale "RadiaSamochodowe Początkujący".
    Jest to dział dla nieposiadających odpowiedniego doświadczenia w naprawianiu urządzeń RTV, ale bezwzględnie posiadających podstawową wiedzę z zakresu elektroniki (miernictwo, czytanie schematów, budowa i działanie elementów elektronicznych, podstawy teoretyczne działania urządzeń).
    Posty nie spełniające tego warunku należy pisać w "Początkujący Piaskownica".
    Posty zaniżające poziom, które zostaną umieszczone w "RadiaSamochodowe Początkujący" zostaną tam przeniesione lub znajdą się w koszu.

0 3
  • #3 10 Lip 2014 11:45
    artur13017
    Poziom 8  

Aha, ale mam takie pytanie bo kupiłem to złącze iso i jest taki problem, że to złącze od głośników ma 8 styków czyli na 4 głośniki, a ja muszę podpiąć do 2 głośników i muszę któreś kable podpiąć do tej białej kostki na drugim zdj, ponieważ to radio montuję do ciągnika. Więc które mam te przewody przylutować do tej kostki ? :)

0
  • #4 10 Lip 2014 23:24
    SERVICE-AV
    Poziom 39  

Z wtyczki glosnikowej wykorzystujesz 4 srodkowe przewody czyli lewy i prawy przód.
    Metodą doświadczenia odkryjesz jak są podłączone glośniki w traktorze, po prostu bierzesz jedną parę np. lewy przód i podłączasz do kostki w traktorze az zagra . Dasz radę , jak nie zdołasz sam to wołaj śwagra ;)

0