Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lenovo y530 - Przywracanie systemu z ukrytej partycji

11 Lip 2014 14:28 2778 4
  • Poziom 13  
    Mam pytanie jak np zainstaluje windowsa 7 zamiast visty to wtedy będę mógł użyć tej funkcji przywracania systemu windows vista czy to zniknie ?
  • Poziom 2  
    to zależy czy ruszysz ta partycje ukryta z dyskiem, to już jest kwestia jak zainstalujesz windowsa 7, jedno czego możesz być Pewien windows 7 tam ci nie wskoczy w beckapa
  • Spec od komputerów
    zwirek15 napisał:
    Mam pytanie jak np zainstaluje windowsa 7 zamiast visty to wtedy będę mógł użyć tej funkcji przywracania systemu windows vista czy to zniknie ?

Po instalacji win7 klawisz recovery nie będzie działał i nie przywrócisz visty zklawisza. Można przywrócić ręcznie.
    Przed instalacją win7 zrób DVD/pena recovery. Z tego przywrócisz vistę.
    Pozdrawiam.

Dodano po 3 [minuty]:

soliszewski napisał:
    to zależy czy ruszysz ta partycje ukryta z dyskiem, to już jest kwestia jak zainstalujesz windowsa 7, jedno czego możesz być Pewien windows 7 tam ci nie wskoczy w beckapa

Nie przywróci wisty z klawisza recovery ( bo klawisz nie zadziała) nawet jak nie ruszy partycji recovery. Nie wprowadzaj w błąd. Jeszt dużo tenatów na elektrodzie " Zainstalowałem windowsa i klawisz recowery nie działa. Jak przywrócić oryginalny system " lub podobnych.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 13  
    A jeśli Windows 7 zainstaluje na innym dysku ?
  • Poziom 39  
    Wtedy też nie zadziała klawisz. I jak już to innej partycji, nie dysku - dysk masz jeden w laptopie.
    Zrób kopię partycji recovery na płytach i tyle to najprościej.