Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy s3 - nie działa wyświetlacz po aktualizacji androida

12 Lip 2014 14:22 2901 1
  • Poziom 1  
    Witam,

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w rozwiązaniu poniższego problemu.

W dniu wczorajszym do mojego Samsunga Galaxy s3 wgrałem aktualizację androida do wersji 4.3. Proces przebiegł prawidłowo, jednak po instalacji przestały mi działać klawisze dotykowe. Zrobiłem twardy restart i problem się rozwiązał natomiast dzisiaj po zakończeniu rozmowy telefonicznej przestał działać mi wyświetlacz. Dokładnie wygląda to tak, że po włączeniu telefonu na górze ekranu pojawia się zielony pasek a reszta jest czarna. Po pewnym czasie ekran robi się fioletowo różowy. Nie jestem w stanie nic zmienić w telefonie bo nic nie widzę natomiast jeśli ktoś do mnie dzwoni to "na czuja" jestem w stanie odebrać rozmowę.

Chciałem zmienić oprogramowanie przez program Samsung Kies ale nie mam ustawionego odpowiedniego trybu USB i telefon nie łączy się.. ( bez wyświetlacza trybu nie mogę zmienić )

Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem po dokonaniu aktualizacji i może wie jak go rozwiązać?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Pozdrawiam
  • Moderator - GSM
    Wgraj soft odinem. Jeśli to nie pomoże to prawdopodobnie wyświetlacz do wymiany.