Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rejestrator jazdy - brak nagrywania w pętli

HaTaSzu 14 Lip 2014 11:18 5619 2
  • #1 14 Lip 2014 11:18
    HaTaSzu
    Poziom 6  

Od kilku dni jestem posiadaczem kamery samochodowej "Vakoss VC-630" z którą nie mogę sobie poradzić. Ponieważ instrukcja obsługi jest beznadziejnie skromna, to korzyść z niej jest niewielka, np. nie jest wyjaśnione jak ustawić nagrywanie w pętli
    (chyba że ona niema tej funkcji, ale to już byłby badziew) nagrywa 3 minutowy (mogę ustawić 5 lub 10 lub 15 minut) filmik, zapisuje i następny, następny, następny, karta pełna, konieczne zatrzymanie celem wykasowania i studio nagrań od nowa (porażka). Nie wiem też jak ustawić datę systemową, na filmiku jest widoczna z ustawień fabrycznych.
    Mam prośbę do tych którzy mają to "cudo" i rozszyfrowali obsługę, żeby mi coś podpowiedzieli, z góry dziękuję

1 2
  • #2 31 Mar 2015 18:32
    cezars65
    Poziom 23  

Spróbuj wyłączyć detektor ruchu.....bynajmniej w moim PRESTIGIO miałem to samo i pomogło.....a w instrukcji obsługi nic nie pisali , nawet próba rozmowy przez telefon z ( podobno serwisantem z infolinii) mi nie pomogła....

2
  • #3 27 Maj 2016 10:20
    HaTaSzu
    Poziom 6  

Ponieważ w/w rejestrator miałem zaledwie kilka dni, oddałem go do sklepu i pobrałem inny, identyczny.

Ten egzemplarz nagrywa krótkie filmiki do zapełnienia karty pamięci, automatycznie usuwa najstarsze a w to miejsce nagrywa nowe.

Jeżeli chodzi o ustawianie daty i godziny, to poprzez wielokrotne próby doszedłem jak to ustawić.

Na tym forum (dość dawno temu) napisałem małą, ale precyzyjną instrukcję (krok po kroku) jak tego dokonać, ponieważ była osoba zainteresowana.

Tak więc problemu z rejestratorem już niema.

5
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo