Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka żarówka LED da światło ciepłe niczym klasyczna żarówka

16 Lip 2014 09:39 3195 5
  • Poziom 14  
    Witam.

Proszę was o pomoc ponieważ poszukuje żarówek LED najlepiej o małym poborze tzn 4-5W E27 o mocy świetlnej 20W oraz 40-60W ale bardzo ważne o barwie światła starej żarówki czyli ciepła żółta.
    Większość które znalazłem mają barwę ciepła biała. Najbardziej pożądana barwa to chyba odcień 2200k

Żarówki kształt to świeczki.

Jako że potrzebuje ich dość dużo bo tych słabszych potrzebuje 20szt i tych mocniejszych też 20szt to dlatego chce poprostu znaleźć odpowiednie i najlepiej aby były w ciągłej sprzedaży.
  • Moderator
    pastorek23 napisał:
    poszukuje żarówek LED

Żarówki LED nie istnieją.
  • Poziom 14  
    Zaznaczę, że chciałbym kupić takie żarówki w Polsce, a nie szukać gdzieś daleko w świecie.
  • Poziom 15  
    Najniższa temperatura barwowa z jaką się spotkałem w sklepach to 2700K i tylko w markowych i drogich LED'ach. Tańsza chińszczyzna ma zazwyczaj 3000K

Ja posiadam 8szt. Ideal Elektro, AXEL, E14, 3W, 215LM, 3000K o kształcie płomienia świecy.

http://www.bricomiechow.pl/zarowka-led-axel-3w-e14.html

I muszę powiedzieć że nawet mogą być, biorąc pod uwagę to że kupiłem je jeszcze taniej niż w powyższym linku. Na allegro są juz nawet po 9zł sztuka, wystarczy wpisać w wyszukiwarce "AXEL LED".

Natomiast LED'ów z gwintem E27 firmy ideal-elektro nie mogę polecić, bo mam dwie i jedną musiałem zwrócić, a druga lekko brzęczy.

Jak chcesz coś o cieplejszej barwie to pozostaje szukać w internecie.
  • Poziom 31  
    Wystarczy dopisać tak: "led 2200k sklep" żeby znajdowało polskie sklepy.