Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kosa spalinowa makita DBC400(zalozenie zylki)

magda281293 16 Jul 2014 18:15 5133 3
    magda281293
    Level 2  
    Witam mam problem z zalozeniem odpowiednio zylki w kosie makita bdc400 nie mam pojecia jak zablokowac tam zylke by sama sie nie wysówała lub nawinac zeby sie wysówała wtedy gdy tego potrzebuję. Byłabym wdzięczna gdyby ktos umieścil filmik lub zdjecia ktore mi pomoga. Dodalam zdjecie elementu na ktory nawija sie zylke w tej kosie.
    jasiek1122
    Level 21  
    Żyłkę dzielisz na pół, nie za długie kawałki bo potem ciężko się Ci będzie nawijać i Ci się nie pomieści. Po ok 5mb. :D Na tym elemencie powinieneś mieć dziurki , zaczepiasz końcem żyłki o tą dziurkę, i nawijasz najpierw jedną część na górę i wkładasz w to zabezpieczenie, i potem na dół nawijasz drugą część, i zaczepiasz. Wkładasz w głowicę i kosisz. :D Nic trudnego.
    magda281293
    Level 2  
    ale tu nie ma podzialu na szpuli ze kazda zylka ma swój tor i gdzie zaczepic poczatek zylki bo gdzie koniec to wiem
    jasiek1122
    Level 21  
    To ja niestety nie pomogę nie mam takiej kosy, w Stihl-u żyłkę wymienia się moment, 5 minut, w ogóle ta głowica jakaś dziwna . Zawieś głowicę tak gdzie ją kupiłaś i niech ci żyłkę wymienią niech oni się męczą. :D JOKE