Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wolne otwieranie stron, nie mozna skonfigurowac outlocka

MrWhite 16 Lip 2014 21:26 678 0
    MrWhite
    Poziom 9  
    Witam,
    Mam problem z siecią który objawia się dużym spowolnieniem przeglądania stron www, które często wysypuje np. po otwarciu 10 zakładek, dodatkowo ostatnio przestał działać mi Outlook, usunąłem konto, utworzyłem na nowo ale nic to nie dało.
    Zrobiłem format i na czystym systemie, nieaktywowanym, tylko aktualizacje office, windows + gdata nie mogę już nawet dokonać konfiguracji poczty, program zatrzymuje się na konfiguracji raz na wyszukiwaniu ustawień serwera, raz na logowaniu do serwera.
    Serwer pocztowy to wp.pl i gmail
    Dostawca sieci to TOYA 60 mb
    Router, obecnie standardowy wydawany przez toye (cisco epc3925), połączenie kablem, ale poprzez tplinka i wi-fi jest to samo
    System windows 7, wcześniej w8
    Karta sieciowa zintegrowana z płytą gigabyte 990XA UD3, sprawdzane było też na jakimś pentagramie wi-fi usb problem ten sam

Ma ktoś jakiś pomysł na to ?

Dodatkowo ale to już poza tematem mam problem z dyskami mianowicie kiedyś miałem raid 0, po przesiadce na ssd usunąłem raid sformatowałem dyski i obecnie standardowo mam je skonfigurowane, jednak często zamieniają się one literami, oczywiście systemowy ssd jest ok