Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

simson s51 elektronik - nie wchodzi na obroty

16 Lip 2014 23:42 2079 6
  • Poziom 7  
    Witam.
    Ostatnio grzebałem w elektronice w Simsonie i po tym grzebaniu nie chciał już odpalać więc wymieniłem impulsator i moduł. Następnie Simson miał tylko wolne obroty, dając gazu robił bububu ;/ i nie dostaje żadnych obrotów są tylko małe gdy dodaję gaz bądź go ujmuję. Sprawdzone zostały gaźniki i na każdym zachowywał się tak samo. Proszę pomóżcie mi.
  • Poziom 17  
    Trafiłem kilka modułów nowych uwalonych. Ale w twoim wypadku możne jednak przyczyn w instalacji :)
  • Poziom 7  
    czyli jak coś pomieszałem w instalacji to jak dam gazu to będzie tracił iskrę
  • Poziom 7  
    nie mam zwarcia i dziś kupiłem cewkę ta co jest pod bakiem i wymieniłem joł i bardziej od izolowałem i zachowuje się tak samo
  • Poziom 17  
    Kup przewód znajdź schemat z netu instalacji i zrób na szybkę to co tylko potrzeba z 30 min roboty. O ile pamiętam tam potrzebny jest moduł 2 cewki cewka butelkowa przewód WN świeca i maszyna śmiga. Inwestujesz kasę a nie masz pewności co tak naprawdę jest uwalone podstawa sprawność instalacji skoro mówisz ze grzebałeś w niej i przestał chodzić to rozwiązanie samo się nasuwa.
  • Poziom 7  
    dobra spróbuj zrobić to sam ale boje sie ze zrobię gorzej jak mi się nie uda do zanoszę do jakiegoś mechanika .a nie zna ktoś jakiegoś mechanika w okolicy wrocławia i taniego