Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suzuki swift 99 r. - Jaka bateria do pilota?

17 Lip 2014 19:11 1965 4
  • Poziom 6  
    Kupiłem Suzuki Swift 99 r... nie wiem czemu nie działa mi pilot. Nie jestem pewien czy zakupiłem dobrą baterię. Wie ktoś może jaka tam wchodzi bateria? Nie chce nigdzie oddawać do elektryka zanim nie sprawdzę na dobrej baterii. Dzięki za pomoc.
  • Poziom 27  
    Rozkręć pilota i sprawdź oznaczenie na baterii jak byś nie był pewny to daj zdjęcie, wydaje mi się ze taka, ale jak sam nie rozkręcisz i nie sprawdzisz to się nie dowiesz Link
  • Poziom 6  
    No właśnie nie było tam baterii jak kupowałem. Wygląda mi to na okrągłą.... Środek wygląda tak:
    Suzuki swift 99 r. - Jaka bateria do pilota?
  • Poziom 27  
    Tak tu będzie pastylka, ale jakie parametry to ja nie wiem, napisz do tego forumowicza możne ci odpiszę Link To zdjęcie jest nie wyraźne i mam wrażenie jak by brakował jednej blaszki bo widzę styk, no chyba że baterie wtyka się pod tego "pająka".

Moderowany przez manta:

Piszemy po to by pisać...

Widziałeś ori pilota na inne baterie?

3.1.11. Zabronione jest publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.

Ostrzeżenie.
  • Poziom 39  
    Poszukaj manuala i tam się dowiesz jaką baterię zainstalować.
    Zamykam temat jako wyczerpany.