Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba Satelite L550-130 - Uszkodzona płyta główna.

17 Lip 2014 22:55 1197 4
  • Poziom 8  
    Toshiba Satelite L550-130 - Uszkodzona płyta główna. Znajomy podpiol zasilacz z jakieś konsoli do lapka i od tego czasu nie włącza się. Laptop działał jeszcze do wyczerpania baterii. Teraz po podłączeniu zasilacza świeci tylko kontrolka i jeśli się naciśnie start to mrugnie jeszcze jedna i tyle, nic nie startuje.
    Znajomy dal go jakiemuś magikowi ale ten wymiękł i po czasie go oddal. Niestety nie wiem co tam wyczarował, zauważyłem tylko, ze brakuje baterii na płycie. Czy to może być powodem, ze nie startuje? Chyba powinien ruszyć na zasilaczu bez baterii?

Ram i dysk sprawdziłem. Sa ok. Chyba padła płyta, wiec szukałem takiej, ale niestety, identycznej nawet w Chinach nie znalazłem. Dokładnie chodzi o KSWAA LA-4981P HannStar J MV-4 94V-0 tyle, ze ze slotem na grafikę, a wszystkie jakie znalazłem, niby identyczne, były bez. Jeśli ktoś ma coś takiego to proszę o kontakt.

Niżej zdjęcie płyty, ale nie mojej tylko takiej identycznej, bez slotu grafiki z drugiej strony. Moja go ma.

Jeśli naprawa miała by być opłacalna, to zlecę, ale bez wysyłek tylko w opolskim lub śląskim. Podwiozę.

A może dacie jakieś wskazówki, może ten drugi magik, czyli ja coś jest w stanie jeszcze wykombinować? :)
  • Spec od komputerów
    Płyt nie oddaje się do magików tylko osób które mają pojęcie jak się je naprawia.
    Po magikach to tylko do kosza się będzie nadawać.
    Twój sprzęt, Twoja sprawa.
    Chcesz naprawić pisz na PW.
  • Poziom 8  
    Niżej na zdjęciu zaznaczyłem elementy, które wyglądają na padnięte. Czy ktoś podejmie się wyceny i wymiany takich części? Toshiba Satelite L550-130 - Uszkodzona płyta główna.
  • Spec od komputerów
    Kornelia Placek napisał:
    Czy ktoś podejmie się wyceny i wymiany takich części? ]

Zapraszam na PW.
  • Poziom 8  
    Kolega boro mieszka za daleko, a ja nie wyśle płyty a tym bardziej całego laptopa, tylko dowiozę i odbiorę. Dlatego proszę o oferty z opolskiego albo śląskiego.