Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

asus r700v windows 8 - Nie działa dźwięk i wi fi

18 Lip 2014 11:46 2208 9
  • Poziom 6  
    Witam posiadam laptopa asus r 700v i nie działa w nim dźwięk i nie chce łapać wi fi. Problem pojawił się nagle i jak wchodze w ,,sprzęt i dźwięk'' i w konfiguruj urządzenie to pisze ze wystąpił problem ze sterownikiem urządzenia usb-if xhci usb host controller. A czemu wi fi nie działa to niewiem, ale mam router livebox i do tej pory miałem internet i w komputerze stacjonarnym i w laptopie, ale teram mam tylko w stacjonarnym a jak chce się połączyć w laptopie to udaje mi się to na chwilę po czym jest ,,ograniczone połączenie''. Podobno na tej stronie https://downloadcenter.intel.com/default.aspx można coś pobrać, by to naprawić, ale słabo znam się na komputerach i nie znam angielskiego.
    Posiadam oprogramowanie windows 8 64 bit. Proszę o waszą pomoc.
  • Poziom 2  
    Podejrzewam problem z aktualizacją windows 8. Ściągnęły mi się aktualizacje w sobotę i od tamtej pory mam problem z internetem i dźwiękiem. Więc nie jesteś sam. Niestety nie mam pojęcia, jak to rozwiązać, nawet nie wiem, jak cofnąć aktualizacje...może ktoś pomoże?
  • Moderator - Komputery Serwis
    Zamieść screena z menadżera urządzeń.
  • Poziom 6  
    http://zapodaj.net/f84befb98a530.jpg.html

Tu masz screena. A problem z internetem rozwiązany. Zresetowałem połączenie z urządzeniem i zaczął poprawnie działać. Lecz problem nadal z tym sterownikiem skąd go mogę pobrać tak, aby pasował do mojego systemu?
  • Spec od komputerów
    [zbedny link]
  • Poziom 6  
    ale tu są 3 do wyboru i czy wybiorę 1 czy 2 to nie będzie różnicy? i będą pasowały na win 8 64 bit?
  • Poziom 6  
    ; ) Problem znikł dźwięk i internet działają jak nigdy, bo jeszcze zanim mi napisaliście co mam zainstalować to cofnąłem wszystkie aktualizacje systemu to stanu początkowego bez kasowania plików (ale nadal po tym sterownik był uszkodzony). Teraz wszystko gra :D Dziękuję wam serdecznie i życzę samych sukcesów ; )