Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MAN - Jak podłączyć panel nawiewu, oświetlenia dla pasażerów w autobusie MAN

kula1991 18 Lip 2014 16:48 1353 1
  • #1 18 Lip 2014 16:48
    kula1991
    Poziom 9  

Witam, proszę o pomoc w podłączeniu takiego panelu. Jest to panel nawiewu, oświetlenia z głośnikiem i opcją wezwania obsługi. Chciałbym, aby działało oświetlenie oraz głośnik wraz z opcją włącznika. Pobadałem tak plus minus miernikiem ścieżki jak są połączone i myślę, że oświetlenie oraz głośnik nie będzie problemem bo wiem jaki pin jest odpowiedzialny właśnie za nie, jednak nie mam pojęcia na jakiej zasadzie działa wyłącznik głośnika, tzn. co pod niego podpiąć? S1, S2, S3, S4 prawdopodobnie są to wyjścia odpowiedzialne za włączniki "kubek" oraz "głośnik", In-, In+ to wejścia dla sygnału głośnika. Jeszcze jedno pytanie czy L należy zmostkować z +? Mam nadzieję, że w miarę rzeczowo opisałem problem. Myślałem, że z nowym panelem będzie jakaś instrukcja z połączeniami, niestety nie ma nic. Proszę o informację czy można pomóc coś na odległość :). Pozdrawiam

MAN - Jak podłączyć panel nawiewu, oświetlenia dla pasażerów w autobusie MAN MAN - Jak podłączyć panel nawiewu, oświetlenia dla pasażerów w autobusie MAN MAN - Jak podłączyć panel nawiewu, oświetlenia dla pasażerów w autobusie MAN

0 1