Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Renault Premium 420 Dci - Wentylator ch這dnicy chodzi ca造 czas

19 Lip 2014 11:35 3837 2
  • Poziom 10  
    Witam
    Problem w mojej premiumce polega na ci庵造m ch這dzeniu silnika przez wentylator.S造cha g這郾y szum w czasie jazdy .Wskaz闚ka temperatury ciut poni瞠j zwyczajnej temperatury pracy .Wcze郾iej podczas podjazdu pod g鏎ki z obci捫eniem wida by這 ,瞠 temperatura delikatnie wzrasta豉 w razie czego w陰cza si wiatrak .Teraz wiatrak chodzi ca造 czas temperatura ani drgnie .Nie wy鈍ietla 瘸dnego b喚du. Sprawdzi貫m po陰czenie elektryczne wiskozy , kabel + mia przerw . Zlutowany i jest przej軼ie . Niestety dalej silnik ca造 czas ch這dzony (wcze郾iej podczas uruchamiania silnik chwil pracowa z wiatrakiem nawet zimny a po chwili roz陰cza wiatrak teraz tego nie s造cha) .Na zimym silniku wiskoza obraca si ci篹ko, tylko z silnikiem .Mo瞠 kto mia podobne objawy i jako wybrna z sytuacji . VIN VF622GVA000132295 je郵i co pomo瞠.

Dodano po 43 [minuty]:

Po dok豉dnym sprawdzeniu okazuje si ,瞠 wiskoza obraca si z wyczuwalnym oporem zgodnie z kierunkiem obrot闚 silnika w przeciwnym jest op鏎 ,trzeba du穎 si造 aby obr鏂i ca造m wa貫m. powypi璚iu kostki wy鈍ietla si b陰d wentylatora ,po pod陰czeniu b陰d znika.
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 10  
    Witam ponownie
    Dzi瘯i RENO-MAX za ch璚i
    Z braku czasu i nie bardzo pal帷ego problemu renia nie zosta豉 podpi皻a pod komputer.
    Problem rozwi您a si sam . Nagle z niewiadomej przyczyny w kieleckich g鏎kach z 豉dunkiem renia dosta豉 w ko嗆 i temperatura zacz窸a zachowywa si "normalnie" .Troch mnie to przestraszy這 ale stan p造nu by ,ok nic nie uby這 wi璚 dalsza jazda odbywa豉 si z czynn wiskoz i wentylatorem w陰czaj帷ym si zale積ie od temperatury. Przy uruchamianiu silnik przez chwil pracuje z wentylatorem potem cisza. Zastanawiaj帷e mo瞠 by to, 瞠 przez kilka dni przed "ozdrowieniem" by problem z czujnikiem ci郾ienia oleju. Normalny stan kiedy czujnik pokazuje normalne ci郾ienie by przerywany od czasu do czasu (2-3 razy dziennie) zanikiem odczytu (wska幡ik chowa si ca趾iem i wy鈍ietla si b陰d elektroniki silnika). Czy to mia這 jaki zwi您ek nie wiem . Teraz czujnik jest w porz康ku i wiskoza tak瞠.