Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nintendo Wii - podłączenie do telewizora TCL

magda.mm 19 Lip 2014 23:30 3084 2
  • #1 19 Lip 2014 23:30
    magda.mm
    Poziom 1  

Dzien dobry, chciałabym bardzo poprosić o pomoc. Usiłuję podłączyć Nintendo Wii do nowego telewizora (model: TCL L40E5503FS) i kompletnie mi to nie idzie. Załączam fotografie wszystkich wejść, które mam w telewizorze, oraz dwa rodzaje kabla dodanego do Wii. Jeżeli ktoś byłby w stanie mi pomóc, prosze o instrukcję jak najprostszą "co do czego" ew. informację czy trzeba dokupić jakąś przejściówkę lub dodatkowy kabel. Z góry dziękuję!

Nintendo Wii - podłączenie do telewizora TCL Nintendo Wii - podłączenie do telewizora TCL Nintendo Wii - podłączenie do telewizora TCL Nintendo Wii - podłączenie do telewizora TCL

0 2
  • #3 20 Lip 2014 00:43
    Polon_us
    Poziom 41  

Ten telewizor ma dość nietypowe gniazda połączeniowe. Proszę dokładnie sprawdzić w domu, czy nie uchowały się jakieś przejściówki/adaptery/kable które musiały być na wyposażeniu telewizora.

Jeśli takowe się znajdą, to proszę załączyć zdjęcie każdej przejściówki/kabla. Jeśli były by wątpliwości, czy znaleziony kabel należał do tego telewizora, też proszę zamieścić zdjęcie.

W sumie nie ma problemu jak podłączyć tą grę, szkopuł w tych przejściówkach.

Również proszę załączyć zdjęcie gniazd podłączeniowych tego Nintendo. Wg specyfikacji powinno ono mieć również gniazdo HDMI. Ale to zależy od wersji. Także zdjęcie wyjaśniło by wszelkie wątpliwości.
    Jeśli by gra miała wyjście HDMI to w sumie nie byłoby żadnego kłopotu. Telewizor ma 3 gniazda wejściowe HDMI. Tylko kwestia kabla HDMI.

1