Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skoda Octavia I 1.6 b+g - Skoda octavia I światła pozycyjne, nie gasną tył

Frik 23 20 Jul 2014 10:38 3192 4
    Frik 23
    Level 2  
    Witam wszystkich użytkowników tego portalu i bardzo proszę o pomoc, a chodzi mi o zdiagnozowanie problemu ze światłami pozycyjnymi tył w mojej skodzie octavia I. Światła pozycje tył po zgaszeniu auta i wyciagnieciu kluczyka ze stacyjki cały czas sa zapalone, myslalem ze to wina włacznika ale po wymianie go na nowy problem pojawił się po tygodniu. Nie mam pojecia o co w tym chodzi prosze o jak najszybsze informacje. pozdrawiam
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    miro.nasz
    Level 25  
    Moja podpowiedz jest bardzo prosta.O ILE NIE MASZ Kodowanego radia alarmu to odłącz akumulator + od instalacji czyli zdejmij klemę.Weź kawałek przewodu izolowanego podłącz jeden koniec do twoich palących świateł a drugi do samego akumulatora.Przyrządem lub żaróweczką zobacz gdzie ci świecić, gdzie przychodzi napięcie. Może okazać się że bezpiecznik dotyka do styku z napięciem lub wyłącznik świateł awaryjnych pod wpływem drgań samochodu załącza twoje światła tylne.
    Pozdrawiam Miro.Nasz
    WITEK1952
    Level 28  
    Odłącz włącznik i jak zgasną to winny jest tylko sam włącznik. Jak dalej palą się to gdzieś są przetarte przewody.
    Frik 23
    Level 2  
    [quote="miro.nasz"]Moja podpowiedz jest bardzo prosta.O ILE NIE MASZ Kodowanego radia alarmu to odłącz akumulator + od instalacji czyli zdejmij klemę.Weź kawałek przewodu izolowanego podłącz jeden koniec do twoich palących świateł a drugi do samego akumulatora.Przyrządem lub żaróweczką zobacz gdzie ci świecić, gdzie przychodzi napięcie. Może okazać się że bezpiecznik dotyka do styku z napięciem lub wyłącznik świateł awaryjnych pod wpływem drgań samochodu załącza twoje światła tylne.
    Pozdrawiam Miro.Nasz
    Miro.Nasz Dzięki na pewno sprawdzę, bo już wymieniłem włącznik świateł i tylko pomogło na tydzień czasu. Radio miałem kodowane ale wymieniłem na zwykłe cd a alarmu nie mam. Jak sprawdzę to to dam info pozdrawiam

Dodano po 1 [minuty]:

wyłącznik wymieniłem na nowy pomogło na tydzień:(
    User removed account
    User removed account