Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tani, przenośny sprzęt do nagłośnienia małych sal gimnastycznych.

20 Lip 2014 11:22 963 6
  • Poziom 9  
    Od dłuższego czasu próbuję znaleźć odpowiedni sprzęt do mojej działalności gospodarczej. Potrzebuję ok. 10 sztuk sprzętu (dla każdego pracownika), z którego będzie można odtwarzać muzykę dość głośno (tak aby nagłośnić małą salę gimnastyczną). Najlepiej jakby była opcja odtwarzania z pendrive'a lub ew. z odtwarzacza mp3 (minijack). Nie potrzebuję świetnej jakości dźwięku - ważne, aby grał wystarczająco głośno i był dość tani (max. 250 zł / szt.) Do tej pory korzystałem z odtwarzaczy firmy mistral http://audio.com.pl/newsy-sprzetowe/mistral-bbu-139c i byłem z nich bardzo zadowolony. Niestety są to już stare odtwarzacze i zaczynają się psuć - z chęcią kupiłbym dokładnie te same, ale niestety już ich chyba nie produkują.

Testowałem już bardzo dużo sprzętu w różnych marketach i żaden (w cenie do 250 pln) nie dorównuje moim Mistralom (a kosztowały 99 pln). Testowałem radioodtwarzacze, miniwieże oraz głośniki komputerowe.
    Czy ktoś jest w stanie mi coś poradzić? Może ktoś jest w stanie mi zbudować coś takiego?

Podsumowując, potrzebuję:
    - sprzętu odtwarzającego muzykę (najlepiej z pendrive'a, ew. wejście minijack)
    - dość głośnego, aby było słychać na małych salach gimnastycznych
    - taniego, max. 250 pln
    - ilość ok. 10 szt.
    - w miarę przenośnego (max. 3 kg)
  • Poziom 17  
    Sprzęt chwalony przez ciebie jak i teza, że to co masz jest bardzo głośne się wyklucza. Najlepsza była by jakaś kolumna aktywna, ale budżet jaki masz to uniemożliwia.
  • Poziom 9  
    Sprzęt, który w tej chwili posiadam (Mistral) spełnia moje wymagania. Szukam czegoś o podobnych parametrach (głośność/jakość/cena).
  • Użytkownik obserwowany
    Za 400 kupisz takiegoś chińczyka 12" z driverem w plastikowej obudowie aktywnego. Moooożejakieś biedne usb będzie miał. Taniej się NIE DA.
  • Poziom 9  
    Jak się nie da, jak mam sprzęt, który spełnia moje wymagania i kupiłem go za 100 PLN. :) Szukam czegoś podobnego.
  • Użytkownik obserwowany
    To nie ten dział-tu piszą ludzie, którzy chcą coś nagłaśniać a nie narobić hałasu/jazgotu magnetofonem.

Załóż temat w dziale domowym typu "poszukuję głośnego magnetofonu typu jamnik" i tam na pewno Ci doradzą.

P.S. Jeśli masz działalność to trzeba iść do przodu, zwiększać standard a nie stać w miejscu/cofać się. Jakby do mnie światczyć jakieś usługi związane z muzyką, przyszedł ktoś z magnetofonem to by się chyba zdążył przedstawić i papa...
  • Poziom 39  
    Autor szuka jamników do puszczania muzyki w czasie ćwiczeń aerobiku lub innych wygibasów.
    Należy szukać w marketach i serwisach aukcyjnych.