Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SAmsung galaxy s3 czy galaxy s4 mini, a moze lg g2 mini

20 Lip 2014 15:39 9855 19
  • Poziom 18  
    Witam
    Planuje zakup nowego telefonu. Obecnie posiadam HTC desire X(którego chce sprzedać)

Modele, ktore mnie zainteresowały to
    SAmsung
    -galaxy s3
    -galaxy s4 mini
    lg g2 mini
    Nexus 5

Telefon ma słuzyc do internetu i mało wymagajacych gier, ma robić w miarę ostre zdjęcia, długo trzymać na baterii, wyświetlacz też powinien być dobry.

Co polecacie, a może coś innego?
    do 1100zł

Wiem, że nexus ma słabą baterie i nie mam możliwości włożenia SD.
    S4 mini ma 1,5gb ram'u w porównaniu do s3 i g2 mini.
  • Poziom 29  
    terry1996 napisał:
    S4 mini ma 1,5gb ram'u w porównaniu do s3 i g2 mini.
    S3 LTE czyli i9305 ma 2GB ramu.

Mnie osobiście strasznie się podoba S4 mini mimo, że jest za drogi jak na to co oferuje jednak jego rozmiar jest bardzo fajny i wydaje się dużo mniejszy niż mógł by wskazywać ekran a konkretnie jego przekątna.

Nexus 5 co mocarz, może podzespołami stanąć w szranki raczej z galaxy S5, z1 czy G2 ale dużym no i jego plusem jest czysty android co też ma spory wpływ na jego płynne i szybkie działanie.
  • Poziom 33  
    Tylko nowe, czy używki też?
  • Poziom 18  
    nowe
    Zainteresował mnie samsung s3 lte z 2gb ram'u.
    Sprawdzę go.
    Nexus 5 ma slaba baterie i nwm czy mi wystarczy 16 gb pamieci. Mam mieszane uczucia.
  • Poziom 21  
    Nie widziałem jeszcze, całego s3 to znaczy bez pająka na wyświetlaczu który miał by rok czasu ;]
  • Poziom 18  
    A jeśli zastanawiałbym się nad s4mini i g2 mini to który byście polecili?
    G2 mini jest tańszy o prawie 200zł, ale boje się , że 1gb ram'u to za mało :/
    Jak myślicie czy to wystarczy?
  • Poziom 33  
    Może być chińczyk?
  • Poziom 18  
    moge zobaczyć :)
  • Poziom 1  
    ja bym mini nie kupowała, mają dużo gorszą specyfikację od standardowych.
  • Poziom 18  
    Specyfikacja swoją droga, chodzi o to czy da się go używać :)
  • Poziom 29  
    trance123 napisał:
    Nie widziałem jeszcze, całego s3 to znaczy bez pająka na wyświetlaczu który miał by rok czasu ;]
    Mało widziałeś jeszcze albo masz takich "rozgarniętych" przyjaciół. To jak mieć pretensję do szyby, że jest szklana i można ją potłuc.

S4 mini jest ekstra, zrobił na mnie na prawdę dobre wrażenie tylko nie wiem czy jest wart tej ceny. LG G2 mini też fajny, musiał byś wziąć do ręki oba i zobaczyć jak leżą.
  • Poziom 18  
    Nwm czy przyciski z tyłu obudowy będą wygodne w g2 mini, no i 4,7'' to nie mini.
    Chyba zdecyduje sie na s4mini, bo wszyscy go chwalą i ma 1,5gb RAM'u, anie 1gb jak g2mini.
    Chyba, że polecicie coś innego.
  • Poziom 33  
    Z nowych:
    -xperia ZL
    -trochę taniej Motorole Moto g
    -nexus 5
    -no i LG G
    S3? Badziew jakich mało. Padające płyty, problemy z ładowaniem, ogólnie nie
    polecam.

Z chińczyków zaraz napisze :)
  • Poziom 29  
    S3 LTE też godny polecenia, nie wiem skąd te złe opinie. 99% problemów i napraw w tych telefonach to uszkodzenia przez użytkowników, potłuczone ekrany jakieś 80% reszta to zalania i połamane gniazda. Przy ilości tych telefonów na rynku awaryjność na prawdę na bardzo niskim poziomie.
  • Poziom 18  
    pitrala1 napisał:
    Z nowych:
    -xperia ZL
    -nexus 5
    -no i LG G
    polecam.

-moto g nie ma sd
    -nexus 5 tez bez sd, a wersja 32 za droga

-xperia zl ciekawa, ale nie ma za dużo info na jej temat, zastanawiałem się wcześniej zad Z, ale ją odrzuciłem bo musiałbym dokupić stacje dokującą folie rock i gumową obudowe za 200zł. Jak jest z ZL też ta folia się rysuje?

-lg optimus(swift) G nie ma java ani hd voice- to są ważne funkcje?

- no i zostaje s4 mini
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 18  
    tylko android :P

pitrala1 napisał:
    Z nowych:
    -xperia ZL
    -nexus 5
    -no i LG G
    polecam.

-moto g nie ma sd
    -nexus 5 tez bez sd, a wersja 32 za droga

-xperia zl ciekawa, ale nie ma za dużo info na jej temat, zastanawiałem się wcześniej zad Z, ale ją odrzuciłem bo musiałbym dokupić stacje dokującą folie rock i gumową obudowe za 200zł. Jak jest z ZL też ta folia się rysuje?

-lg optimus(swift) G nie ma java ani hd voice- to są ważne funkcje?

- no i zostaje s4 mini

Dodano po 2 [godziny] 9 [minuty]:

Swift g nagrzewa się i nie ma javy, nwm czy to istotne, ale chyba raczej odpada.

Ma ktoś jakieś info nt Xperi ZL
  • Poziom 25  
    elemen_th napisał:
    Mało widziałeś jeszcze albo masz takich "rozgarniętych" przyjaciół. To jak mieć pretensję do szyby, że jest szklana i można ją potłuc.

Tutaj jednak stanę w obronie stwierdzenia o pękających szybkach w i9300. Mam porównanie z Lumią 920 i S3 pękł (nie pająk, ale pojedyncza linia) przy dużo słabszym uderzeniu niż moja Lumia bierze bez problemu na klate.
  • Poziom 29  
    A mi upadł 3 razy talerz i się nie potłukł a mojej żonie upadł raz i pękł, był to ten sam talerz. Jeszcze chcesz kontynuować równie głupią dyskusję? Weź 2 telefony i przeprowadź badania przy pomocy aparatury, który przy jakim naprężeniu pęknie. Poza tym na 1000 S3 przypada 1 lumia 920 więc dziwne żebyś widział więcej pękniętych lumii niż s trójek. Ja widziałem najwięcej potłuczonych iphone'ów 4 i 4s, czy to świadczy o tym, że są badziewne? Czy może o tym, że jest ich dużo na rynku?
  • Poziom 18  
    Kupiłem HTC ONE M7,