Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Ericsson k700i - wiesza się

Esiaczek 23 Kwi 2005 17:49 825 3
  • #1 23 Kwi 2005 17:49
    Esiaczek
    Poziom 16  

Witam. Kupiłem używanego SE k700i w komisie jakiś czas temu. Telefon sprawował sie bez zarzutów. Ma ściagniętego simlocka z Ery, pracuje mi na karcie z Plusa. Kupiłem sobie dodatkowo karte z Idei, która chodziła mi 2 dni. Teraz gdy wsadzam karte z Idei, telefon pracuje normalnie przez pół minuty, odbiera sms itp, po czym wiesza sie. Wsadzam karte z Plusa chodzi bez zarzutów. Wsadziłem jeszcze z 10 innych kart róznych operatorów, telefon działa bezbłędnie, tylko na tej jednej mojej jest ten problem. Karte z Idei wsadzilem też do kilku telefonów,niestety do k700i jeszcze nie, ale na innych karta działa. Nie wiem do kogo sie z tym zwrócić, czy to wina aparatu, czy też karta wadliwa. Prosze o sugestie.
    Pozdrawiam.

0 3
  • #2 23 Kwi 2005 19:46
    kempa
    Poziom 16  

z tego co piszesz dziala na innych kartach wiec najlepsze rozwiazanie to wymiana karty,pewnie karta ktora masz nie akceptuje zasilania 3v

0
  • #3 23 Kwi 2005 22:42
    Damiankca
    Poziom 26  

Klega wyżej ma rację musisz mieć bardzo starą kartę SIM albo jest uszkodzona, sprawdź styki karty albo powierzchnię samego sima z drugiej strony. Jeżeli jest nazbyt wypukła w niektórych miejscach, to na pewno jest uszkodzona. Ale ja stawiam na tą pierwszą ewentualność

0
  • #4 14 Lis 2005 23:57
    Esiaczek
    Poziom 16  

Witam. Mineło już troche czasu jak miałem ten problem ale cud się stał. Nie wytrzymałem i kupiłem nowy starterbo tamten mnie męczył. Oczywiście nowa karta jak i wszystkie inne poza tą jedną felerną, działa. Numer oddałem mamie. Ale tak z ciekawości po kilku tygodniach wsadziłem i karta działa bez problemu. Czemu na początku działała, czemu przestała działać na pewien okres i czemu działa ponownie, tego nikt nie wie :/ Aktualnie ciesze sie z najnowszego softu w telefonie, ktory sobie przedwczoraj wgrałem :) Pozdrawiam.

0