Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kyocera fs-1370dn - nie kręcą się kółeczka tam gdzie wychodzi kartka

Erni90 21 Lip 2014 10:36 792 2
  • #1 21 Lip 2014 10:36
    Erni90

Poziom 20  

Witam, problemem jest to że nie kręcą się te gumowe kółeczka tutaj gdzie wychodzi kartka zaraz po wydrukowaniu, rozebrałem drukarkę, zębatki odpowiedzialne za to są w takim jakby plastikowym czarnym pudełeczku, rozebrałem to i jeden zaczep był urwany przy plastiku który jest w kształcie litery L. Jest tam jeszcze jakiś elektromagnes. Obejrzałem to skręciłem i drukarką przy włączeniu normalnie działała, sprawdziłem kilka razy, jednak przy próbie wydruku klapa, kółeczka stają i kartka jest cała pomarszczona między fuserem a tymi kółeczkami. Miał ktoś podobny problem co tutaj mogło siąść? jak to zdiagnozować nigdy nie miałem w rękach takiej drukarki. Ewentualnie jak i gdzie znaleźć do tego części, nie wiem jak to się fachowo nazywa. Pozdrawiam

0 2
  • #2 22 Lip 2014 17:49
    mmcinek
    Poziom 17  

Otwórz i zostaw otwartą tylną pokrywę drukarki. Wydruki zamiast na górę będą wychodziły do tyłu i tym sposobem ominiesz feralne kółeczka. :D

0
  • #3 24 Lip 2014 20:25
    Erni90

Poziom 20  

Problem rozwiązany, wystarczyło przykręcić śrubką ten plastik w kształcie litery L w mechanizmie napędzającym ten wałeczek :)

0