Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebuje instalatora SmartViewer 2.0 for ProDVR (samsung)

22 Lip 2014 12:34 2298 5
 • Poziom 9  
  Witam posiadam dwa rejestratory Samsung SHR 2160, do tej pory były obsługiwane na starym komputerze z XP-kiem, komputer został wymieniony na nowy z windows 7 jednak nigdzie nie mogę znaleźć instalki do samsung SmartViewer 2.0 for ProDVR. Ktoś z firmy musiał usunąć wiem ,że na win 7 działa ten program bo w tamtym roku na innym komputerze z win 7 uruchomiłem te rejestratory.

  Jednak instalki nie mam a z ręcznie przeniesionego folderu program się nie uruchamia w internecie nie mogę nigdzie znaleźć tej wersji. A na stronie samsunga jest dostępna tylko wersja Smart Viewer 4.3.2 Link która juz chyba nie obsługuję tak starych rejestratorów.

  Proszę o pomoc.

  Pozdrawiam

  Ok program chyba mam gorzej ,że hasło administratora ktoś zmienił jakie jest domyślne ? Można przywrócić jakoś ustawienia domyślne w tych rejestratorach ? Kombinacja klawiszy bateria na płycie głównej ?. Firma która to kiedyś montowała twierdzi ,że możliwości nie ma tylko wysłanie rejestratora do producenta i 400 zł netto od rejestratora za zdjęcie hasła ? I twierdzi ,że ktoś zmienił hasło administratora cytuje "w programie do podglądu kamer i program pamięta" ,ale w nowej instalacji trzeba podać aktualne ustawione na rejestratorze bo to na pewno nie te które oni ustawiali (ja podejrzewam ,że oni tego hasła nie maja lub nie pamiętają po prostu).
 • Poziom 19  
  particulier napisał:
  400 zł netto od rejestratora za zdjęcie hasła


  W łamaniu hasła niestety nie pomogę, ale za tą cenę można nowy rejestrator kupić i dysk przełożyć ze starego. Jak dla mnie nieopłacalny serwis.
 • Poziom 9  
  Dzięki, nie wiem jak Ty to znalazłeś (wydawało mi się po tylu latach ,że wszystko w googlach potrafię znaleźć) ,ale mi wujek google nie chciał pokazać nigdzie starszej wersji.

  Znalazłem takie coś:

  Cytat:
  The manual says:
  You cannot enter MENU by forgotten password.
  - If you forget the password, you shall reset SHR-2160/2162/2080/2082 DVR to
  the values set at the factory. Keep pressing both the "MODE" button and the
  "PTZ" button on the left for 5 seconds, Keep pressing both the "MODE" button
  and the "PTZ" button on the left for 5 seconds. The password default is "4321".

  You can download the user manual here:
  http://samsungsecurity.com/product/p_detail.asp?seq=94&sel_seq=64


  Nie wie ktoś czy to prawda? Bo jak powiedziałem to serwisantowi który pare lat temu montował te rejestratory to powiedział ,że to nie prawda i dzwonił do serwisu samsunga i ,że tylko serwis samsunga może zresetować hasło administratora ?

  Dodano po 6 [minuty]:

  Padrettini napisał:
  particulier napisał:
  400 zł netto od rejestratora za zdjęcie hasła


  W łamaniu hasła niestety nie pomogę, ale za tą cenę można nowy rejestrator kupić i dysk przełożyć ze starego. Jak dla mnie nieopłacalny serwis.  No tak tylko rejestratory są ok działają na jednym z komputerów jest podgląd tylko chcemy uruchomić jeszcze na innym.

  Rejestratory były drogie (samsung) do tego z pilotami, każdy z nich podgląd do 16 kamer wyjścia na zewnętrze monitory (zarówno VGA ,jak i po koncentryku) szkoda by było zamieniać na taniego chinczyka dla samego podglądu na drugim komputerze.
 • Poziom 19  
  Aby przywrócić ustawienia fabryczne w rejestratorach należy (zgodnie z instrukcją - niestety angielską):

  This restores the Network information and preset values in
  SHR-2160/2162/2080/2082 to the original state at the time of factory shipment.

  Factory Default will be done as follows;
  - Use System / Load Factory Default in MENU or,
  - If you hold on to the Mode button in Live Mode and keep pressing the CH5
  button for 5 seconds, the system will return to the Factory default condition.
  The front button repeats the flickering.  Hasło domyślne jest: 4321
 • Poziom 9  
  Znam angielski zrozumiałem tylko na razie murze załatwić jakiś zewnętrzny monitor i wpiąć się pod rejestratory. Serwisant twierdzi ,że to nie działa. Na ślepo bez podglądu bezpośrednio z rejestratora nie będę się bawił za dużo do stracenia. Serwisant twierdzi ,że kiedyś czytał o tym ,ale pytał w samsungu i podobno możliwości takiej nie ma.

  Ktoś może to potwierdzić ?