Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Philips Car 400 w Oplu Corsie B brak informacji na wyświetlaczu

I3adI3oy 22 Jul 2014 19:54 1782 6
    I3adI3oy
    Level 9  
    Witam, mam problem z radiem od Opla Astry. Chce je podłączyć przy Oplu Corsie B i wszystko ładnie pięknie, ale przy włączeniu radia na wyświetlaczu nic nie ma. Znika data i nic się nie pojawia. Próbowałem przytrzymać "As" i włączyć, "4" oraz "6" i włączyć, ale nic nie pomaga. Proszę o odpowiedź, czy możliwe jest podłączenie tego radia do Corsy. Oczywiście posiadam kod :)
    btomko
    Level 34  
    A jakieś radio było już w tym samochodzie? Oryginalne czy inne?
    I3adI3oy
    Level 9  
    btomko wrote:
    A jakieś radio było już w tym samochodzie? oryginalne czy inne?

Samochód mam kilka dni, przede mną było 3 innych właścicieli więc nie wiem. Sam kupiłem bez radia.
    btomko
    Level 34  
    Zobacz czy nie masz uciętego przewodu od wtyczki ta która jest w samochodzie od zasilania.
    I3adI3oy
    Level 9  
    btomko wrote:
    Zobacz czy nie masz uciętego przewodu od wtyczki ta która jest w samochodzie od zasilania.

Radio świeci, ten "komputerek" pokazuje temperature itp. więc to chyba nie jest wina zasilania. Jak włączam radio to dopiero znika data, a tak godzina i temperatura pozostaje.
    btomko
    Level 34  
    I3adI3oy wrote:
    Radio świeci, ten "komputerek" pokazuje temperature itp

Bez radia też pokazuje. Na początek masz sprawdzić co napisałem, jeśli Ty jesteś mądrzejszy to nie ma sprawy.
    I3adI3oy
    Level 9  
    btomko wrote:
    I3adI3oy wrote:
    Radio świeci, ten "komputerek" pokazuje temperature itp

Bez radia też pokazuje. Na początek masz sprawdzić co napisałem, jeśli Ty jesteś mądrzejszy to nie ma sprawy.

Okey, byłem, patrzyłem i wszystkie kable są całe