Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo G700 problem z dżwiękiem i kamerą podczas pracy na baterii

22 Lip 2014 22:51 990 1
  • Poziom 1  
    Witam
    Kupiłem 15 lipca w sklepie internetowym Komputronik laptopa Lenovo G700 a wraz z, nim Windowsa 7 (32bity). Laptopa odebrałem od kuriera DHL 17 lipca. Po zainstalowaniu systemu i całego oprogarmowania. Zauważyłem, że podczas pracy laptopa na samej baterii, która jest naładowana na 100% po 5 minutach od uruchomienia zanika całkowicie dzwięk w całym komputerze a wraz z, nim obraz z kamery (oprogramowanie nie może się połączyć z kamerą). Menadżer urządzeń wykazuje, że wszystko jest ok nie monitoruje o żadnych błędach ze sprzętem. Zaznaczam, że po przetestowaniu dzwięku w głośnikach w konfiguracji dziwęk na chwile wraca, natomiast obraz z kamery już nie, ale po chwili znowu zanika. Podczas pracy z podłączonym zasileczem ten problem nie występuje. Chciałbym się dowiedzieć czy mogliby państwo rozwiązać ten problem. Proszę o pomoc.
  • Poziom 35  
    Źle zainstalowałeś sterowniki, programy do obsługi zarządzania energią lub źle ustawiłeś profile zasilania.

Więc - jakie i skąd sterowniki zainstalowałeś, jakie programy dodatkowe? Szczególnie od zarządzania energią? Jaka to jest konkretnie wersja 7 32?
    Jak ustawiłeś profile zasilania?
    Jak mają ustawione zasilanie dźwięk i kamera?

Dodano po 44 [sekundy]:

Od 22 lipca Twój post pozostawał bez odpowiedzi, bo problem opisałeś bardzo NIEWYSTARCZAJĄCO.