Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chłodzenie wodne do komputera

EGMUS 23 Lip 2014 01:04 741 1
  • #1 23 Lip 2014 01:04
    EGMUS
    Poziom 5  

Witam. Chciałbym zakupić cały zestaw do chłodzenia cieczą. Czytałem o nim trochę i jestem pod wrażeniem jaki on jest wydajny. Jako że ja się na tym chłodzeniu cieczą nie znam zwracam się z prośbą do was, abyście wypisali wszystkie części jakie będą potrzebne. Byłbym wdzięczny jeśli podalibyście linki z tymi częściami i ilość jaka będzie potrzebna np. 4x złączki coś w tym stylu. Szukam w miarę taniego zestawu do chłodzenia komputera cieczą. Nie wiem czy da radę kupić zestaw za 600 zł ale szukam na prawdę taniego zestawu.
    Pora na moje podzespoły:
    - procesor Intel Core i5 3470
    - płyta MSI B75A-G43
    - zasilacz Chieftec gpa-500s 500W
    - grafika Gigabyte Radeon HD 7850 1GB ( grafika będzie do wymiany na lepszą )
    - obudowa (teraz mam jakąś mała nawet nie wiem jak się nazywa) zastanawiałem się nad kupnem Zalman Z3 PLUS
    - pamięć 4GB 1600MHz

0 1
  • #2 26 Lip 2014 00:28
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

EGMUS napisał:
    Chciałbym zakupić cały zestaw do chłodzenia cieczą
    EGMUS napisał:
    Nie wiem czy da radę kupić zestaw za 600 zł

Cały zestaw - to znaczy?
    Co konkretnie chcesz schłodzić?
    Chłodzenie samego procesora da radę kupić w tej cenie.

Blok wodny z mocowaniem na twoja podstawkę procesora, pompa, chłodnica (+plus ewentualny wentylator) przewody, zaciski, płyn chłodzący. < To na początek.

Bloki na karty graficzne są drogie, chłodzenie chipsetu w zależności od możliwości, do tego można chłodzić dyski twarde, pamięć RAM i zasilacz.

Musisz się określić.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo