Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór skanera - Uniden UBC355CLT czy UBC75XLT

23 Lip 2014 09:58 2322 3
  • Poziom 8  
    Witam proszę o pomoc w wyborze skanera. Zastanawiam się nad dwoma modelami Unidena a mianowicie nad Uniden UBC355CLT i Uniden UBC75XLT który z nich wybrać dodam że skaner będzie pracował w domu na antenie bazowej. Proszę o opinie co do tych dwóch skanerów?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 34  
    Proszę uzupełnić profil o informację skąd jesteś ? Następnie proszę podać ile jesteś w stanie wydać na sprzęt ? Napisz też czy posiadasz antenę ? Jeśli tak to jaką ?
  • Poziom 8  
    Na skaner mam przeznaczone 300-450zł. Poprzedni skaner Uniden Ubc 69XLT-2 po burzy nie odbiera prawidłowo. Poprzedni Uniden mi wystarczal i jestem przekonany do tej marki. Chciał bym wiedzieć czy te modele które podałem wyżej są przynajmniej jakościowo na tym samym poziomie co UBC69XLT-2. Co do anteny używam prostego dipola zrobionego na zakres częstotliwości straży pożarnej.
  • Poziom 34  
    Na znanym portalu aukcyjnym masz jako Kup Teraz w cenie 380 zł UBC-125XLT. Kup, a na pewno nie pożałujesz.