Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Eltrox HurtonEltrox Hurton
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Słabe kolory z kamery cofania

ziguś 23 Jul 2014 12:16 3915 6
    ziguś
    Level 23  
    Witam
    Zakupiłem na a.... kamerę cofania jak na rysunku poniżej. Mam monitor LCD 7" w lusterku i obraz z kamery jest w odcieniu lekko fioletowym ( bardziej wszystko jest czarno białe ). Co może być powodem ? Monitor automatycznie przełącza PAL/NTSC. Kamera jest w palu. Monitor jest sprawny bo jak podłączę do niego SD player i zmieniam system PAL/NTSC to monitor też zmienia kolory i jest piękny kolorowy obraz, więc wina leży po stronie kamery. Sprzedawca przysłał mi nówkę sztukę ale dalej jest to samo.

Słabe kolory z kamery cofania
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Eltrox HurtonEltrox Hurton
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    I nic z tym nie zrobisz, to tani kompromis pomiędzy kolorową kamerą a widocznością w nocy.
  • Eltrox HurtonEltrox Hurton
    ziguś
    Level 23  
    Znaczy się, za tania kamera. Tak też myślałem, ale chciałem żeby ktoś potwierdził moje przypuszczenia. Mam ją założoną z przodu na dole zderzaka - możesz mi polecić coś taniego a coby miało kolory ?
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Nie ma tanich, dobrych kamer. Albo, albo. Założysz tanią, z ładnymi kolorami w dzień, nocą będziesz miał ...zarysy z niebieską kaszą. Ja używam kamerki czarno - białej, nie interesują mnie kolory przeszkody, natomiast chętnie widzę ją cofając nocą.
    ziguś
    Level 23  
    Z tymi drogimi też nie jest tak "kolorowo". Kupiłem rejestrator Prestigio Roadrunner 550 - w dzień bajka - obraz marzenie, ale w nocy ciemność .... :(
    ziguś
    Level 23  
    Jak napisał Pawel wawa "... tani kompromis pomiędzy kolorową kamerą a widocznością w nocy..." Kupiłem inną kamerę i jest ok. Założyłem też 2 mocniejsze żarówki w światłach cofania.