Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Centralny zamek Terminator AZ3 + pilot?

Andrzej_85 23 Apr 2005 22:37 1434 3
    Andrzej_85
    Level 2  
    Witam:) Zakupiłem sobie kompletny zestaw centralnego zamka na 4 drzwi. W planach mam podłączyć centralny zamek na 2 drzwi. A jeden siłownik zamontować w klapie i podłączyć pod oddzielne zasilanie z przyciskiem. I chcem do tego zamontowac pilot aby jednym przysiskiem otwierał i zamykał drzwi a drugim otwietał klape. Czy jest taka możliwośc i jaki mi pilot jest potrzebny. I czy nie potrzebny jest sterownik dodatkowy do siłownika który umieszcze w klapie?? Z góry dziękuję za odpowiedz:)
    Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... [h]
    Ambulans
    Level 21  
    Ja na Twoim miejscu kupił bym alarm z dodatkowym kanałem np "Super Forteca" z pilotem na 3 przyciski.
    Jeśli chodzi o podłączenie klapy to można zrobić bez dodatkowego sterownika. :idea:
    Michał_Z
    Level 11  
    pierwsza sprawa to lepiej było kupić alarm, który posiada więcej możliwości i mozna go programowąć w różny sposób. Na rynku są dostępne również alarmy z dodatkowymi przyciaskami w pilocie które moga obsługiwać np bramę lub drzwi od garażu i pewnie można je podpiąć pod klapę. Nie wiem dlaczego utrudniasz sobię życie, podepnij siłownik od klapy pod siłowniki od drzwi i po sprawie bez zbędnych kosztów.
    Andrzej_85
    Level 2  
    Pierwsza podstawowa sprawa to chodziło o kase :) Mam samochód nie pierwszej jakości i taki lepszy centralny z pilotem to już mi sie nie opłaca. Mam nadzieje poprostu że ktoś tak wykombinował że podpiął w pilcie (2 przyciskowym) pod 1 prezycisk otwieranie zamykanie drzwi a pod drugi klape. I nie moge podpiąć pod centralny klape gdyz za każdym otwarciem drzwi otworzy mi sie klapa. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i czekam na jakies pomysły :)