Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny zamek Terminator AZ3 + pilot?

23 Kwi 2005 22:37 1356 3
  • Poziom 2  
    Witam:) Zakupiłem sobie kompletny zestaw centralnego zamka na 4 drzwi. W planach mam podłączyć centralny zamek na 2 drzwi. A jeden siłownik zamontować w klapie i podłączyć pod oddzielne zasilanie z przyciskiem. I chcem do tego zamontowac pilot aby jednym przysiskiem otwierał i zamykał drzwi a drugim otwietał klape. Czy jest taka możliwośc i jaki mi pilot jest potrzebny. I czy nie potrzebny jest sterownik dodatkowy do siłownika który umieszcze w klapie?? Z góry dziękuję za odpowiedz:)
    Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... [h]
  • Poziom 21  
    Ja na Twoim miejscu kupił bym alarm z dodatkowym kanałem np "Super Forteca" z pilotem na 3 przyciski.
    Jeśli chodzi o podłączenie klapy to można zrobić bez dodatkowego sterownika. :idea:
  • Poziom 11  
    pierwsza sprawa to lepiej było kupić alarm, który posiada więcej możliwości i mozna go programowąć w różny sposób. Na rynku są dostępne również alarmy z dodatkowymi przyciaskami w pilocie które moga obsługiwać np bramę lub drzwi od garażu i pewnie można je podpiąć pod klapę. Nie wiem dlaczego utrudniasz sobię życie, podepnij siłownik od klapy pod siłowniki od drzwi i po sprawie bez zbędnych kosztów.
  • Poziom 2  
    Pierwsza podstawowa sprawa to chodziło o kase :) Mam samochód nie pierwszej jakości i taki lepszy centralny z pilotem to już mi sie nie opłaca. Mam nadzieje poprostu że ktoś tak wykombinował że podpiął w pilcie (2 przyciskowym) pod 1 prezycisk otwieranie zamykanie drzwi a pod drugi klape. I nie moge podpiąć pod centralny klape gdyz za każdym otwarciem drzwi otworzy mi sie klapa. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i czekam na jakies pomysły :)