Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Prestigio 7780 - tablet nie włącza sie

24 Lip 2014 09:04 16782 6
  • Poziom 12  
    włączałem tablet i podczas uruchamiania padła bateria ,po naładowaniu tablet się włącza nie do końca ładuje ustawienia i się wyłącza tablet prestigio 7780 pomocy ,do tej pory chodził bez problemu ,jak zrobić reset?
  • Poziom 8  
    Włącz tablet z podłączoną ładowarką i nie odłączaj jej. Potem wejdź w ustawienia>"kopia i kasowanie danych"> ustawienia fabryczne. Przywróci to tablet do stanu jak nowy ale usunie wszystkie dane z pamięci wewnętrznej, więc zrób kopie zapasową.
  • Poziom 12  
    nie da się wejść bo się wyłącza po 5 sek
  • Poziom 9  
    Wita,. miałem taki przypadek z tym tabletem, ale był jeszcze na gwarancji , oddałem do sklepu oni wysłali go do serwisu, po miesiącu przyszła wiadomośc do sklepu od serwisu , żę wymieniają go na nowy sprzęt , w ten sposób mam nówkę. Mam wrażenie , że nic nie zrobisz , bo nawet serwis niedał rady wgrac nowego oprogramowania , tym bardziej , że może masz po gwarancji , to się nie opłaca. pozdrawiam.
  • Poziom 12  
    Witej bendzi40,

w pierwszym kroku proponuję Ci skorzystać z opcji przywrócenia ustawień fabrycznych w urządzeniu, poniżej zamieszczam procedurę wykonania takiej operacji:
    1) Wciśnij przycisk „Volume - ” (ściszane) i trzymając go uruchom urządzenie używając przycisku „Power”.
    2) Trzymaj przycisk „Power” do momentu aż pojawi się pierwsze logo na ekranie, potem go puść, ale wciąż wciskając „Volume - ”.
    3) Na ekranie pojawi się ikonka „robocika” :) systemu Android – wtedy możesz puścić przycisk.
    4) Naciśnij przycisk „Volume -” – na ekranie powinno się pojawić menu
    5) Klawiszem „Volume - ” poruszasz się po opcjach menu: wybierz opcję „Wipe data / factory reset” i zatwierdź wybór klawiszem „Volume +”
    6) Po przywróceniu ustawień fabrycznych wybierz opcję „Reboot system now”.
    Jeśli z jakichkolwiek powodów nie będziesz w stanie wykonać powyższej procedury lub nie przywróci ona sprawności urządzenia, to obawiam się, że będzie trzeba skorzystać z pomocy serwisu, w tym celu należy skorzystać ze strony naszego autoryzowanego centrum serwisowego http://rma.fixit.pl. Po utworzeniu konta pojawi się możliwość zarejestrowania zlecenia naprawy, w razie potrzeby w zakładce „Instrukcje” jest dokładna procedura rejestracji zlecenia naprawy. Jeśli w tym zakresie pojawią się z Twojej strony jakieś pytania to służę pomocą.

Moderowany przez marek216:

Kryptoreklama została usunięta - kolejny taki wpis będzie skutkował blokadą pisania.

Pozdrawiam,
    Piotrek-FIXIT
  • Poziom 12  
    Dzięki już zrobiony
  • Poziom 12  
    Już chodzi,trzeba zrobić tak jw opisał Piotrek-FIXIT .
    Zrobiłem to szybciej niż to opisałeś ale opis twój Piotrek-FIXIT jest dobry