Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Prestigio 7780 - tablet nie włącza sie

24 Lip 2014 09:04 16782 6
 • Poziom 12  
  włączałem tablet i podczas uruchamiania padła bateria ,po naładowaniu tablet się włącza nie do końca ładuje ustawienia i się wyłącza tablet prestigio 7780 pomocy ,do tej pory chodził bez problemu ,jak zrobić reset?
 • Poziom 8  
  Włącz tablet z podłączoną ładowarką i nie odłączaj jej. Potem wejdź w ustawienia>"kopia i kasowanie danych"> ustawienia fabryczne. Przywróci to tablet do stanu jak nowy ale usunie wszystkie dane z pamięci wewnętrznej, więc zrób kopie zapasową.
 • Poziom 12  
  nie da się wejść bo się wyłącza po 5 sek
 • Poziom 9  
  Wita,. miałem taki przypadek z tym tabletem, ale był jeszcze na gwarancji , oddałem do sklepu oni wysłali go do serwisu, po miesiącu przyszła wiadomośc do sklepu od serwisu , żę wymieniają go na nowy sprzęt , w ten sposób mam nówkę. Mam wrażenie , że nic nie zrobisz , bo nawet serwis niedał rady wgrac nowego oprogramowania , tym bardziej , że może masz po gwarancji , to się nie opłaca. pozdrawiam.
 • Poziom 12  
  Witej bendzi40,

  w pierwszym kroku proponuję Ci skorzystać z opcji przywrócenia ustawień fabrycznych w urządzeniu, poniżej zamieszczam procedurę wykonania takiej operacji:
  1) Wciśnij przycisk „Volume - ” (ściszane) i trzymając go uruchom urządzenie używając przycisku „Power”.
  2) Trzymaj przycisk „Power” do momentu aż pojawi się pierwsze logo na ekranie, potem go puść, ale wciąż wciskając „Volume - ”.
  3) Na ekranie pojawi się ikonka „robocika” :) systemu Android – wtedy możesz puścić przycisk.
  4) Naciśnij przycisk „Volume -” – na ekranie powinno się pojawić menu
  5) Klawiszem „Volume - ” poruszasz się po opcjach menu: wybierz opcję „Wipe data / factory reset” i zatwierdź wybór klawiszem „Volume +”
  6) Po przywróceniu ustawień fabrycznych wybierz opcję „Reboot system now”.
  Jeśli z jakichkolwiek powodów nie będziesz w stanie wykonać powyższej procedury lub nie przywróci ona sprawności urządzenia, to obawiam się, że będzie trzeba skorzystać z pomocy serwisu, w tym celu należy skorzystać ze strony naszego autoryzowanego centrum serwisowego http://rma.fixit.pl. Po utworzeniu konta pojawi się możliwość zarejestrowania zlecenia naprawy, w razie potrzeby w zakładce „Instrukcje” jest dokładna procedura rejestracji zlecenia naprawy. Jeśli w tym zakresie pojawią się z Twojej strony jakieś pytania to służę pomocą.

  Moderowany przez marek216:

  Kryptoreklama została usunięta - kolejny taki wpis będzie skutkował blokadą pisania.

  Pozdrawiam,
  Piotrek-FIXIT
 • Poziom 12  
  Dzięki już zrobiony
 • Poziom 12  
  Już chodzi,trzeba zrobić tak jw opisał Piotrek-FIXIT .
  Zrobiłem to szybciej niż to opisałeś ale opis twój Piotrek-FIXIT jest dobry