Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung NP350E7C-S05PL - Nie działa bluetooth

24 Lip 2014 11:08 2214 4
  • Poziom 9  
    Cześć, proszę o pomoc. W laptopie Samsung NP350E7C-S05PL nie działa bluetooth. W menedżerze urządzeń wszystko ok:

Samsung NP350E7C-S05PL - Nie działa bluetooth

Jest ikonka po prawej na dole ale bluetooth nie działa, próbowałem odpalić program bluesoleil to wyskoczył komunikat , że brak urządzeń bluetooth :/ Sterowników żadnych nie wgrywałem bo windows sam je zainstalował, na stronie producenta brak wsparcia, mają tylko sterowniki pod windows xp. Pomóżcie :)
  • Poziom 35  
    Opisz porządnie problem, sprzęt i oprogramowanie zainstalowane na laptopie.

Następnie upewnij się, że bluetooth faktycznie nie działa (bo nie napisałeś jak to stwierdziłeś) czy po prostu nie umiesz go użyć.

Dodano po 36 [sekundy]:

Po co próbowałeś ten program, skąd go wziąłeś?
  • Poziom 9  
    diseasekowalski napisał:
    Opisz porządnie problem, sprzęt i oprogramowanie zainstalowane na laptopie.

Następnie upewnij się, że bluetooth faktycznie nie działa (bo nie napisałeś jak to stwierdziłeś) czy po prostu nie umiesz go użyć.

Dodano po 36 [sekundy]:

Po co próbowałeś ten program, skąd go wziąłeś?

Nazwę laptopa już podałem, ma on wbudowany moduł bluetooth, system windows 7 ultimate 64bit świeża instalka z zainstalowanymi wszystkimi sterownikami, brak wykrzykników w menedżerze urządzeń. Żadnych programów producenta itp. bo jak pisałem brak wsparcia na stronie samsunga pod windows 7. Umiem używać bluetooth-a no bez przesady :) Podczas wyszukiwania urządzeń nic nie znajduje i tak samo żadne urządzenie nie znajduje laptopa. Bluesoleil zainstalowałem ponieważ chciałem podłączyć słuchawki bluetooth. Wciskałem wszystkie klawisze funkcyjne bo może jest jakaś opcja włączania/wyłączania bluetooth-a ale żadnej poprawy, zresztą brak nawet żadnego klawisza z symbolem bluetooth, ikonka bluetooth-a jest od początku włączenia systemu w prawym dolnym rogu próbuje robić odbierz plik, wyślij plik, szukaj urządzenia ale zero reakcji, cały czas jest napisane szukanie urządzeń czy coś w tym stylu ale nic nie znajduje. widoczność komutera włączona dla wszyskich urządzeń. W starym lapku toshiba wszystko hula jak należy a tu nie :/
  • Poziom 35  
    L_Na23 napisał:

Nazwę laptopa już podałem, ma on wbudowany moduł bluetooth

Chyba sobie żartujesz, to nie jest wystarczający opis sprzętu.

L_Na23 napisał:

, system windows 7 ultimate 64bit świeża instalka z zainstalowanymi wszystkimi sterownikami, brak wykrzykników w menedżerze urządzeń.
    [...]brak wsparcia na stronie samsunga pod windows 7

Systemu też nie opisałeś - to oem? Oem sp1? Box? Inny? Wbrew pozorom jest różnica. A może jakaś wersja "paczowana"?

A skąd wziąłeś sterowniki? Może spróbuj z innego źródła.

L_Na23 napisał:
    Bluesoleil zainstalowałem ponieważ

Ale nie napisałeś jaką wersję. Przed zainstalowaniem bluesoleil sprawdzałeś bluetooth czy dopiero po?
  • Poziom 13  
    Miałem podobny problem, żadnych wykrzykników itp. Problem polegał na braku sterowników do bluetooth, jeżeli nie instalowałeś to spróbuj..