Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung NP350E7C-S05PL - Nie działa bluetooth

L_Na23 24 Jul 2014 11:08 2883 4
    L_Na23
    Level 9  
    Cześć, proszę o pomoc. W laptopie Samsung NP350E7C-S05PL nie działa bluetooth. W menedżerze urządzeń wszystko ok:

Samsung NP350E7C-S05PL - Nie działa bluetooth

Jest ikonka po prawej na dole ale bluetooth nie działa, próbowałem odpalić program bluesoleil to wyskoczył komunikat , że brak urządzeń bluetooth :/ Sterowników żadnych nie wgrywałem bo windows sam je zainstalował, na stronie producenta brak wsparcia, mają tylko sterowniki pod windows xp. Pomóżcie :)
    diseasekowalski
    Level 35  
    Opisz porządnie problem, sprzęt i oprogramowanie zainstalowane na laptopie.

Następnie upewnij się, że bluetooth faktycznie nie działa (bo nie napisałeś jak to stwierdziłeś) czy po prostu nie umiesz go użyć.

Dodano po 36 [sekundy]:

Po co próbowałeś ten program, skąd go wziąłeś?
    L_Na23
    Level 9  
    diseasekowalski wrote:
    Opisz porządnie problem, sprzęt i oprogramowanie zainstalowane na laptopie.

Następnie upewnij się, że bluetooth faktycznie nie działa (bo nie napisałeś jak to stwierdziłeś) czy po prostu nie umiesz go użyć.

Dodano po 36 [sekundy]:

Po co próbowałeś ten program, skąd go wziąłeś?

Nazwę laptopa już podałem, ma on wbudowany moduł bluetooth, system windows 7 ultimate 64bit świeża instalka z zainstalowanymi wszystkimi sterownikami, brak wykrzykników w menedżerze urządzeń. Żadnych programów producenta itp. bo jak pisałem brak wsparcia na stronie samsunga pod windows 7. Umiem używać bluetooth-a no bez przesady :) Podczas wyszukiwania urządzeń nic nie znajduje i tak samo żadne urządzenie nie znajduje laptopa. Bluesoleil zainstalowałem ponieważ chciałem podłączyć słuchawki bluetooth. Wciskałem wszystkie klawisze funkcyjne bo może jest jakaś opcja włączania/wyłączania bluetooth-a ale żadnej poprawy, zresztą brak nawet żadnego klawisza z symbolem bluetooth, ikonka bluetooth-a jest od początku włączenia systemu w prawym dolnym rogu próbuje robić odbierz plik, wyślij plik, szukaj urządzenia ale zero reakcji, cały czas jest napisane szukanie urządzeń czy coś w tym stylu ale nic nie znajduje. widoczność komutera włączona dla wszyskich urządzeń. W starym lapku toshiba wszystko hula jak należy a tu nie :/
    diseasekowalski
    Level 35  
    L_Na23 wrote:

Nazwę laptopa już podałem, ma on wbudowany moduł bluetooth

Chyba sobie żartujesz, to nie jest wystarczający opis sprzętu.

L_Na23 wrote:

, system windows 7 ultimate 64bit świeża instalka z zainstalowanymi wszystkimi sterownikami, brak wykrzykników w menedżerze urządzeń.
    [...]brak wsparcia na stronie samsunga pod windows 7

Systemu też nie opisałeś - to oem? Oem sp1? Box? Inny? Wbrew pozorom jest różnica. A może jakaś wersja "paczowana"?

A skąd wziąłeś sterowniki? Może spróbuj z innego źródła.

L_Na23 wrote:
    Bluesoleil zainstalowałem ponieważ

Ale nie napisałeś jaką wersję. Przed zainstalowaniem bluesoleil sprawdzałeś bluetooth czy dopiero po?
    Dominik Wedler
    Level 13  
    Miałem podobny problem, żadnych wykrzykników itp. Problem polegał na braku sterowników do bluetooth, jeżeli nie instalowałeś to spróbuj..