Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes Actros 1835 97' - Ciężko zapala i gaśnie

24 Lip 2014 14:48 1650 3
  • Poziom 9  
    Witam mam problem z Actrosem jak wyzej samochód ciężko zapala(długo kręci) paliwo nie utrzymuje ciśnienia slychac jak wraca do zbiornika zaraz po zgaszeniu,również zaraz po zgaszeniu i odpaleniu po sekundzie juz długo kręci ok. 4Sek. I zagada potem pochodzi z 10min nawet jak sie pojezdzi troche to zaczyna zdychać jak się popompuje pomką ręczną to wraca na normalne obroty i dziwi mnie jeszcze jedna rzecz ze jak naciskam pedal hamulca to spadaja obroty tak go przydusza. Kody błędów to
    EPB 1543
    FSS 1011
    INS 0508
    Wiem co oznaczaja lecz pisze jakby ktoś pytał.Prosze o pomoc;)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Przepraszam że nie napisałem od razu ale pisałem na szybko i liczyłem na cud:P A więc autko robił kolega tj.wyciągał wtryski do regeneracji bo strasznie lały autko ma prawie milion trzysta nalatane.Po założeniu odpalił wszystko było ok,jazda próbna i sprzęt zgasł i dzieje się to co napisałem w pierwszym poście,oczywiście kolega się poddał:P Wymieniony filtr paliwa,pompa zasilająca,pompka ręczna.Zauważyłem że na zimnym silniku jest ok potem jak się już zagrzeje to cuda na kiju,no i to przyduszanie przy wciśnięciu hamulca,i na postoju i podczas jazdy,nagrałem nawet filmik jak to wygląda.
  • Użytkownik usunął konto