Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi a4 b5 97r sedan jak podłączyć sterownik centralnego zamka

Szymonmax25 24 Lip 2014 16:48 6600 5
  • #1 24 Lip 2014 16:48
    Szymonmax25
    Poziom 2  

Założyłem tutaj konto ponieważ chce założyć sterownik centralnego zamka do Audi a4 b5 97r posiada on centralny fabryczny z kluczyka sterownik jest firmy remotronix Audi a4 b5 97r sedan jak podłączyć sterownik centralnego zamka tylko nie wiem czy jest sterowany masą czy plusem proszę o pomoc

2 5
  • #2 24 Lip 2014 20:29
    piotrekwoj1
    Poziom 38  

Wróżki na forum też nie wiedzą to trzeba sprawdzić w aucie osobiście, miernik lub probówkę w rękę i do dzieła.

1
  • #3 25 Lip 2014 04:39
    Pawel wawa
    VIP Zasłużony dla elektroda

Masą. Pompka z tego co pamiętam w lewym tylnym rogu, pod lampą.

0
  • #4 25 Lip 2014 06:02
    piotrekwoj1
    Poziom 38  

Jesteś pewien a nie czasami tam jest jeden sygnałowy który trzeba rozciąć skoro jest to zamek pneumatyczny.

0
  • #5 25 Lip 2014 07:06
    Szymonmax25
    Poziom 2  

przeszukałem całego neta na temat tego modelu auta i naczytałem się tyle wersji fakt jestem saperem ale nie będę kaleczył swojego samochodu bo to nie jest ładunek wiem weź miernik i do pracy ale wolę się upewnić kolegów na forum którzy już mieli styczność z takim czymś i podzielą się swoją wiedzą i tu kolega ,, Pawel wawa ,, już trochę rozjaśnił i też słyszałem i nawet czytałem na tym forum że mam wszystko koło nogi czyli z lewej strony koło bezpieczników tam jest kilka kostek i tam zaczyna się tor przeszkód która kostka od czego

0
  • #6 25 Lip 2014 07:23
    piotrekwoj1
    Poziom 38  

Na moje jest to przewód brązowo żółty idący od zamka do pampy podciśnienia, trzeba go przeciąć i podłączyć według schematu w pierwszym poście tam gdzie masz napis kompresor.

Dodano po 3 [minuty]:

Kostki niestety Ci nie podam trzeba go fizycznie zlokalizować wpiąć miernik i zobaczyć czy coś się zmienia przy zamykaniu/otwieraniu zamka powinno pojawiać się napięcie.

0