Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blokada ekranu w tablecie Modecom freetab 1002

24 Lip 2014 16:49 6219 6
  • Użytkownik obserwowany
    Witam.. Mam taki problem iż moja siostra dziś bawiła się tabletem i niestety zablokowała go... Miałem ustawioną blokadę że trzeba połączyć te kropki na ekranie nie wiem jak to się nazywa i cały czas łączyła źle i po 5 próbach go zablokowała... Niestety nie wiem jak go teraz odblokować.. Tablet łapie wifi ale poczty gmail nie pamiętam i nie wiem co teeraz zrobić.. Gdy chce wejść w bios telefonu robiąc metodą podczas uruchomienia tabletu przytrzymuje przycisk podgłaszania wyskakuje rysunek androida i wykrzyknik(!) Pomóżcie mi go jakoś odblokować
  • Poziom 18  
    Powinieneś wejść kombinacją Głośność + , Home i załączyć.

Potem " Wipe data/ Factory Reset" i potwierdzić. Po zakończonym resecie "Reboot system now"

Dodano po 50 [sekundy]:

Musisz być świadomy, że stracisz wszystko z tabletu.
  • Użytkownik obserwowany
    A gdzie jest przycisk home?? Hehe może jestem głupi:P Wciskam przycisk uruchomienia tableta oraz głośność+ i załącza sie po chwili ludek(android) z brzucha mu wyskakuje komputerek i !(wykrzyknik)
  • Poziom 18  
    lampart131 napisał:
    A gdzie jest przycisk home?? Hehe może jestem głupi:P

Nie jesteś ;)

W instrukcji w opisie tabletu jest wskazany przycisk nad przyciskiem regulacji głośności.

W specyfikacji w pozycji przyciski jest wypisany przycisk HOME.
  • Użytkownik obserwowany
    Przycisk home jak się nie mylę to ten co odblokowywuje ekran oraz urachamia tablet..:P I gdy go przytrzymam oraz nacisnę przycisk do podgłaszania to wyskoczy obrazek android i wykrzyknik tak jakby miał zablokowane wejście do funkcji bios...
  • Poziom 11  
    i w nie ktorych przypadkach trza jeszcze przytrzymac dluzej klawisz power albo vol+ i power nastepnie przechodzi dopiero w tryb RECOVERY. Tylko nie pamietam czy od ukazania sie ludka trza jeszce dluzej czy jak sie ukaze to puszczamy i jeszcze raz wciskamy.
  • Poziom 43  
    Z dowodem zakupu proszę się udać do serwisu.
    To jest blokada antykradzieżowa. W większości tabletów nie do ominięcia.