Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Typk klejenia szybki w Nokia Lumia

lampart131 24 Jul 2014 17:34 2577 5
    lampart131
    User under supervision
    Witam jak jest klejona szybka(digitizer) do wyświetlacza w modelach Nokia lumia np 720...
    Jest tak samo klejone za pomocą kleju loca jak np w htc One X czy tylko po bokach szybki??
    Mam zbitą szybkę i nie chce wydawać pieniędzy za cały wyświetlacz jak jest tylko jedno pęknięcie na szybce a widziałem taka szybka to 50zł
  • Helpful post
    bartosz789
    Level 30  
    Jest klejone na klej LOCA, na całości LCD.
    Dodatkowo digitizer jest lutowany do płyty.
    lampart131
    User under supervision
    Ok czyli raczej odseparowanie będzie trudniejsze..:) Dzięki za informacje :)
    plustek
    Level 31  
    W Lumiach nie klei się wyświetlaczy, tylko wymienia całe moduły. Do tego w 720 nic nie jest lutowane do płyty, a za 50 zł to sam daj sobie odpowiedź.
    FIsiu_
    Level 27  
    plustek wrote:
    W Lumiach nie klei się wyświetlaczy, tylko wymienia całe moduły. Do tego w 720 nic nie jest lutowane do płyty, a za 50 zł to sam daj sobie odpowiedź.

Niby dlaczego się nie klei się ekranów? Ja z powodzeniem rozklejałem i wklejałem nowe dotyki. Mylisz się, dotyk jest przylutowany do lcd a dokładniej taśma podświetlenia dolnych klawiszy, która jest na dotyku.
    lampart131
    User under supervision
    FIsiu_ Ciężo się rozkleja dotyk w lumiach?? Ciężej niż w htc one x np.. Bo w htc one X juz pare razy wymieniłem dotyk....