Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Podłączenie do TV (RGB, DVI)

carthmas 24 Jul 2014 18:51 1311 8
    carthmas
    Level 16  
    Witam,

Z komputera wychodzi kabelek DVI a z telewizora RGB. Oba kable są połączone w połowie przejściówką, jednak pomimo to na tv pojawia sie komunikat- Brak sygnału. Dawniej działało od razu po podłączeniu, i na starszym typie komputera też działa od razu po podłączeniu. Czy jest coś, co trzeba zmienić w ustawieniach komputera, żeby można było korzystać z TV jako monitora? Dodam, że nie mogę jednocześnie podłączyć TV i monitora zwykłego do komputera, więc musi to być jakaś zmiana, po której dokonaniu będę mógł wyłączyć komputer i przepiąć kable.

Karta graficzna ok
    Telewizor LG
    Prosze o pomoc. :)
    Pzdr.
    carthmas
    Level 16  
    AMD RADEON HD7700 series
    McMarycha
    Level 31  
    Wciśnij ALT i C, powinien wyskoczyć panel sterowania ATI.
    A czy w ogóle próbowałeś w ustawieniach rozdzielczości ?
    carthmas
    Level 16  
    Po Alt i c nic sie nie dzieje.
    Nie bardzo mogę kombinować z rodzielczością albo nie wiem jak, bo albo mam podłączony monitor zwykły i wszystko jest normalnie, albo podłączony do tV i jest brak sygnału ;)

Dodano po 40 [minuty]:

Ktoś może ma jakiś jeszcze pomysł?
    michał_bo
    Level 15  
    Masz wyłączone skróty klawiaturowe. Pobierz ze stronki AMD nowe stery do grafiki (nawet jak będą w tej samej wersji co masz obecnie). Zainstaluj (reset ustawień). Spróbuj ponownie i napisz.
    carthmas
    Level 16  
    Troszkę to się przełoży w czasie z powodu moich wyjazdów, jednak natychmiast po powrocie napiszę jakie będą efekty. :)
    titolr10
    Level 12  
    Jaki system operacyjny? Spróbuj podłączyć się do tego komputera przez teamviewer i zmienić rozdzielczość. Miałem podobny problem z projektorem pod HDMI. Po instalacji sterowników na UBUNTU nie działał obraz. Dopiero po zmianie rozdzielczości chwytał.
    carthmas
    Level 16  
    Windows XP HE