Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mitsubishi Galant - Zamiennik alternatora.

24 Lip 2014 19:09 1452 8
  • Poziom 32  
    Ma może ktoś dostęp do bazy z której będzie mógł wytypować zamiennik alternatora Mitsubishi A2TA5391 lub MD317862. Ważne dla mnie jest tylko i wyłącznie pasowalnośc na łapy.
  • Pomocny post

Poziom 11  
    Witam , zamienników jest kilka A2TA5692 ; A2TB0892; MD343562; A2TA4991; więcej zamienników znajdziesz w katalogu Auto Startera . Wpisując oryginalny numer znajdziesz więcej numerów referencyjnych pozdrawiam.
  • Poziom 32  
    Wszystko zgadza się, lecz szukam klasycznego alternatora z D+.

• Poziom 11  
    A do czego potrzebujesz ten alternator że ma być tylko lampka (D+)? Do mitsubishi galant czy do innego auta.
  • Poziom 32  
    Do galanta, w aucie walnięta regulacja przez sterownik, ładowanie obszedłem i działa, tylko nie świeci kontrolka w ogóle, a jak alternator wyjęty do regeneracji to wolę włożyć coś mniej awaryjnego i tańszego w naprawie.

• Poziom 11  
    Raczej ciężko będzie ci dopasować inny alternator, łatwiej by chyba było dopasować elektronikę bądź sam regulator z wyjściem (SL) a to że nie masz lampki to dlatego że sterownik zapala i gasi lampkę jak dostanie sygnał z regulatora. Ale zakładając inny alternator do sterownika nie będą wysyłane sygnały i sterownik odbierze to jako błędy o ładowaniu , o lampce itp., a w najgorszym razie mogą nie działać jakieś urządzenia w aucie. Ja bym odradzał taką zamianę pozdrawiam
  • Poziom 32  
    Już mam przerobioną instalację, wszystko działa, ładowało prawidłowo do czasu usterki alternatora. Lampka jest tam sterowana z alternatora.

• Poziom 11  
    Zobacz czy nie pasował by alternator bosch 01124325008 od mitsubishi space star więcej pomysłów nie mam pozdrawiam i życzę szczęścia jak co to napisz czy się udało.
  • Poziom 13  
    A jakie masz objawy nieprawidłowej regulacji przez sterownik?

W tym modelu jest dość specyficzny algorytm sterowania i na biegu jałowym napięcie ładowania może być bardzo niskie- w praktyce jakby go nie było. Jednak to nie jest usterka. Podejrzewam, że producentowi chodzi o ekonomię.