Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ursus C-360 - przerywacz kierunkowskazów

darass9112 24 Jul 2014 21:10 6174 2
lampy.pl
    darass9112
    Level 8  
    Witam postanowiłem założyć do ursusa c 360 przerywacz ME 183 ponieważ chodziło mi aby mieć kontrolki działania kierunkowskazów w przyczepach. Ten przerywacz posiada 6 pinów podłączyłem wszystko jak należy i problem tkwi w działaniu kontrolek przyczepy. Sam przerywacz działa dobrze czyli kierunki mrugają. kontrolka działania kierunków ciągnika działa prawidłowo ale nie działa kontrolka przyczepy mimo ze jest ona podłączona i kierunkowskaz w niej działa prawidłowo. Kontrolka podłączona jest dobrze gdyż na początku działania świecą wszystkie (ciągnik, 1 przyczepa i 2 przyczepa) lecz przy drugim mrugnięciu 2 ost gasną i pracuje tylko ta od ciągnika a powinna działać jeszcze od 1 przyczepy. czy możliwe ze to wada przerywacza?
  • lampy.pl
    mtracz
    Level 29  
    Możliwe, że masz za małe obciążenie. Żarówki w kierunkowskazach masz 21W, we wszystkich lampach ciągnika i przyczepy?
    Teodor85
    Level 20  
    Musisz mieć minimum 4 żarówki 21W podłączone i do tego dopiero przyczepa też z żarówkami 21W i powinno działać.
    Przerywacz sprawdza sobie obciążenie k musi miec odpowiednią ilośc żarówek żeby działał prawidłowo.