Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

lenovo y 530 - komunikat usb

24 Jul 2014 21:48 819 7
  • Level 13  
    witam
    posiadam latop lenovo y 530 i win7 i wyskakuje mi komunikat ze urzadzenie usb moze dzialac szybciej tylko ze ja nie mam nic podpiete pod usb
  • Moderator of Computers service
    Zamieść screena z menadżera urządzeń.
  • Level 17  
    Masz podłączoną kamerkę internetową pod USB, u mnie taki komunikat był spowodowany uszkodzoną tasiemką właśnie od kamerki. Dodatkowo sprawdź czy nie masz wyłamanego któregoś z portów usb w obudowie, plastik wewnątrz portu USB.
  • Level 13  
    kamerke mam wbudowaną, wyłaczylem powiadomienia i juz sie nie pojawia moze to przez sterowniki ktore instalowalem
  • Level 17  
    Ta kamerka wbudowana w obudowie matrycy jest podłączona pod usb bezpośrednio do płyty głównej. Ja miałem taki przypadek stąd moja sugestia. Proponuję jednak sprawdzić to w serwisie, jeśli mam rację zwarcie na przetartej tasiemce od kamerki może uszkodzić płytę główną.
  • Level 13  
    a to moze tez powodowac miganie obrazu prz zmniejszaniu jasnosi?
  • Level 17  
    obok tej tasiemki do kamerki idzie też taśma matrycy i inwertera, skoro prawdopodobnie tasiemka od kamerki uszkodzona to jest możliwość że uszkodzone są też inne taśmy. Tak czy inaczej wróżenie z kart, idź do serwisu i sprawdź dokładnie w warunkach serwisowych co się dzieje.
  • Level 13  
    laptop byl w serwisie bo nie było podświetlenia matrycy.
    Na razie komunikatów już nie ma.