Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
IT SerwisIT Serwis
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PSP 3004 - Zacinanie się menu po odpaleniu PSP

kapi11711 25 Lip 2014 03:09 1443 0
    kapi11711
    Poziom 13  
    Witajcie.
    Mój problem wygląda nastepująco: mam PSP 3004, do którego chciałem wgrać paczkę PL, wcisnąłem SELECT, ustawiłem pamięc USB na Flash0, podłączyłem USB do PC, otworzyłem dysk, zrobiłem backup resource i wgrałem nowe. Potem odłączyłem PSP, zrestartowałem i teraz przy odpalaniu normalnie się odpala, gdy ma już pokazać resztę dashboardu (da się wyczuć ten moment), zacina się, można przeciągnąć dźwignię POWER, wtedy po ok 5s się wyłącza z wyraźnym pyknięciem z glośniczków. Sprawę skopałem i to mocno, mam nadzieje, że da się jeszcze jakoś to PSP uratować :)

Soft, to o ile się nie mylę 6.20, ale dokładnej numeracji nie znam, na pewno jest to PSP przerobione. Pomocy i pozdrawiam :)

Dodano po 7 [minuty]:

Przepraszam za double'a, ale to jest rozwiązanie i może się komuś przydać, jeśli to problem - proszę o scalenie.

Rozwiązanie:
    Należy przytrzymać przycisk R na krawędzi konsoli i przeciągnąć dźwignię POWER. Po tym konsola się odpali w recovery menu i można wybrać opcję Toggle USB, podłączyć do PC i zgrać backup :)

Oczywiście recovery menu działa tylko na konsoli przerobionej, a żeby tak spartaczyć sprawę trzeba mieć przeróbkę ;)

Serdecznie wszystkich pozdrawiam, proszę o nieprzenoszenie tematu do kosza - może się przydać jeszcze wielu nieuważnym majsterkowiczom :)
  • IT SerwisIT Serwis