Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie Kupic Kolumny Estradowe

DJ!FresH 25 Lip 2014 16:29 933 3
  • #1 25 Lip 2014 16:29
    DJ!FresH
    Poziom 6  

Witam!!!

Witam chciałbym ogrywać imprezy chce kupić jakieś kolumny do 800zł plus jeszcze za jakieś 400zł wzmacniacz??Co Polecasz

Mam kolumny 2x400W a w drugiej wymieniony głosnik na "ALPHARD" 120W.

Zdjęcia tych kolumn w załączniku do tak myślę aby dokupić do tych kolumn jeden albo dwa subwoofery.

Aldo kupić jakieś nowe myślałem Nad Reloop RMP-30 Jakie Kupic Kolumny Estradowe

0 3
  • #3 26 Lip 2014 13:10
    PANICZKAMIL
    Użytkownik obserwowany

Wszystko co masz i o czym myślisz to szmelc.

Jedyne poprawne stwierdzenia to "albo kupić jakieś nowe" oraz "dokupić" ;)

Mogę Ci zaproponować Hand Boxa ATX700 (2x350W) z tego tematu :

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=2871013&highlight=

To co masz obecnie - mowa o kolumnach - nie opłaca się : kupować, modernizować, naprawiać i czynić jakichkolwiek inwestycji - sprzedać i zapomnieć albo pogodzić się z tym co się ma i nie liczyć na cuda.

Z tym nie można wyjść do ludzi bo normalną sytuacją będzie to, że w każdym lokalu strefówka zagra lepiej jak te pseudo kolumny.

ZAPOMNIJ o graniu na czymś takim - wstyd, kompromitacja oraz psucie rynku i opinii osobom, które się tym zajmują.

Reloop RSP30 - duże, ciche, brak efektywności - domowa kolumna(choć też nie bo gra tragicznie jak o jakość chodzi) w "estradowym" opakowaniu.

Przyszłościowo CZYTAJ/ZAPYTAJ na forum zanim coś kupisz.

0
  • #4 28 Lip 2014 10:41
    djmarmax
    Poziom 9  

Zgadzam się z Kamilem. Sam gram po imprezach na odkupionych od Niego PA 115-400 i choć są ciężkie nie jest mi wstyd mimo tego, ze to starsze paczki.

0