Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Asus X550V - Podłączenie do kina domowego

sanatarium 25 Lip 2014 20:36 810 4
  • #1 25 Lip 2014 20:36
    sanatarium
    Poziom 22  

Witajcie.
    Posiadam laptop Asus X550V z windowsem 8.1 Problem jest taki że łączę sprzętowo laptopa z telewizorem LG plazmowy około 7 lat nie znam modelu poprzez HDMI i w nim mam obraz z głosem. Wszystko jest pięknie ale mam też stare kino domowe z Panasonica w którym nie ma ani HDMI ani SPDIF ani optycznego tylko zwykłe stereo poprzez RCA. Próbowałem to połączyć głos przez słuchawki do kina poprzez RCA lecz nie działają. Czy jest jakaś możliwość by połączyć mojego laptopa video poprzez HDMI a głos na RCA? Bo mi się wydaje że nie. Może jest jakiś program co przerabia ten głos?

Dodano po 1 [minuty]:

Przecież łączę analoga do analoga według mnie to powinno działać chyba że nie.

0 4
  • #2 25 Lip 2014 20:41
    RADU23
    Moderator - Komputery Serwis

Podaj model kina domowego.

0
  • #3 26 Lip 2014 23:31
    Oximon
    Poziom 27  

Poszukaj na znanym portalu aukcyjnym adaptera hdmi - rca. Dostaniesz za 15zł.

0
  • #4 27 Lip 2014 00:46
    dt1
    Moderator - Komputery Serwis

Czy jeśli podłączysz komputer do kina domowego analogiem (jack->rca) i odłączysz HDMI - czy dźwięk będzie działał przez wzmacniacz?

0
  • #5 27 Lip 2014 07:29
    sokar78
    Poziom 18  

Jak podłączasz kabel HDMI to automatycznie dźwięk przełącza si na HDMI output. Moim zdaniem musisz ręcznie przełączyć na głośniki i takie podpięcie do kina jak pisałeś w 1 poście powinno działać.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo