Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bluetooth błąd podczas instalacji sterownika

qqwwee11 26 Lip 2014 14:07 1860 9
  • #1 26 Lip 2014 14:07
    qqwwee11
    Poziom 6  

Witam chciałem przedstawić mój problem z bluetooth niewiem czy dodałem ten temat do dobrego działu . Mianowicie niemoge zainstalować sterownika Bluetooth wyskakuje taki bład no Appropriate driver to be insstaled , wciskam na setup jak instaluje i to wyskakuje w tym folderze mam Atheros i bradcom pózniej instalowałem je osobno Atheros sie zainstalował poprawnie a Bradcom niestety nie wyskakuje komunikat że nie wykryto zadnego urządzenia bluetooth aby kontynuować należy upewnić się że urządzenie bluetooth jest prawidłowo podłączone . Ale ja niemusze podłączać bo mam wbudowane bluetooth wcześniej niemiałem problemu z tymi sterownikami a są one oryginalne . A jak sprawdziłem czy da sie wysłać jakieś pliki przez transfer to poprostu sie nie da . Proszę o pomoc już na 2 forach zignorowali mój problem proszę o szybką pomoc . Posiadam laptopa Lenovo G580 windows 7 64bit

0 9
  • #3 27 Lip 2014 11:36
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda

W menedżerze urządzeń nie widać sprzętu od bluetooth - może być wyłączony za pomocą suwaka lub przełącznika podobnie jak wyłącza się radio w karcie WiFi.

Podaj model laptopa.

0
  • #4 27 Lip 2014 19:53
    qqwwee11
    Poziom 6  

tak niema go racja .. Lenovo G580 model laptopa podałem ... .

Dodano po 2 [minuty]:

tak niema go racja .. Lenovo G580 model laptopa podałem ... .
    i jest bluetooth wlaczony fn+f5 i widac że włączony jest

0
  • #5 28 Lip 2014 09:03
    mbo

Czyli wygląda na to, że coś z samym modułem jest nie tak.

Zobacz jeszcze w BIOS'ie czy jest tam opcja włącz/wyłącz bluetooth.

0
  • #6 28 Lip 2014 11:17
    qqwwee11
    Poziom 6  

dowiedziałem się że z modułem jest wszystko dobrze bo bluetooth jest włączone i działa tylko oprogramowanie zawaliło bo jak wciskam fn+F5 widać bluetooth że jest włączony a jak by moduł nie działał to raczej by mi też wifi nie działało

0
  • #7 28 Lip 2014 11:25
    mbo

Gdzie się dowiedziałeś, że w bluetooth jest wszystko w porządku ?
    Jak może tak być skoro nie widać go w menedżerze urządzeń ?

Niekoniecznie razem się WiFi i bluetooth włącza i wyłącza.

0
  • #8 28 Lip 2014 11:41
    qqwwee11
    Poziom 6  

byłem tam gdzie kupiłem bluetooth i powiedział że moduł nie jest uszkodzony tylko coś oprogramowanie nie chyta i dopiero za tydzień może mi to zrobić bo w tym tygodniu ma już 3 komputery do naprawy

0
  • #9 28 Lip 2014 11:48
    mbo

Bluetooth nie był oryginalnie w laptopie ?

Sprawdzał wyjmując i wkładając do innego komputera ?

0
  • #10 28 Lip 2014 12:35
    qqwwee11
    Poziom 6  

nie tak mi powiedział to sie z nim nie kłóciłem laptop jest na gwarancji to za tydzień jak sobie z tym nie poradzę to się przekona czy moduł działa czy nie ale jak wciskam fn+f5 widać że jest bluetooth on mówił że jak by coś nie działało to by nie widniał napis bluetooth

0