Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia lumia 625 czy lumia 520

bmw8449 26 Jul 2014 20:37 2241 6
    bmw8449
    Level 8  
    Zaoferowano mi bardzo dobrą oferte w orange. Pakiet orange open i te sprawy.

I teraz jest mały problem, otrzymałem kartkę z możliwymi smatfonami. Nie chce brać telefonu z zielonym robotem, zawsze mało im ramu, jednakże jest dużo aplikacji, ale jest to mnniej ważne.

Nie moge się zdecydować czy lumie 625 czy 520. Nokia zawsze słynie z jakości, wytrzymałości. Więc który z rodziny lumi wybrać?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Interesant
    Level 33  
    ...
    Słynęła, póki nie została przejęta przez Siemensa (dla patentów), później odsprzedana Microsoftowi. Windows Phone ze względu na kafelki może być fajny - dla laików wystarczający, a dla bardziej wymagających mocno ograniczający użytkownika. Lumia 625 o ile się orientuje jest nieco starszym modelem, Lumia 520 jest lekko okrojona w zasoby (Pamięć wewnętrzna?, Pamięć Ram?,i coś jeszcze).
    bmw8449
    Level 8  
    625 jest raczej nowsza, nie różni się ramem (512 mb) i wewnętrzną (8gb). 625 ma dużo nowych rozwiązań technologicznych lte, filmy w full HD. Jedyne co mnie niepokoi to iloś pikseli na cal w 625 wynosi gdzieś koło 177 a w 520 coś koło 230.
    Interesant
    Level 33  
    ...
    Może pomyliłem Lumię 620 z 625, ale w Lumii 520 nie masz HDMI i Flasha do aparatu - zdjęcia przy lepszym oświetleniu.
    bmw8449
    Level 8  
    właśnie 625 jest mega wypasiona, technologie w niej są całkiem spoko więc spokojnie wystarczy na dwa, trzy lata. Windows wydaje często aktualizacje niż android więc to też duży plus...
    bmw8449
    Level 8  
    Wiem że windows śmiga jak marzanie, dlatego wiwm że wezme lumie