Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

chrysler voyager 3.3 96r - brak masy w przekaźnikach

26 Lip 2014 21:41 3147 2
  • Poziom 2  
    Witam mam problem z moim chryslerem a mianowicie dziś podczas normalnej jazdy auto po prostu zgasło z tego co mogłem zrobić to sprawdziłem wszystkie bezpieczniki przekaźniki i nic nawet rozrusznik nie kręci ale po dołączeniu kabelka z masą pod przekaźnik rozrusznik zaczął kręcić ale nadal nie słychać pompy paliwa auto nie odpala, iskry na świecach też nie ma na moje to zginęła masa z puszki bezpieczników. Nie mam pojęcia gdzie szukać usterki proszę o pomoc
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze

• Poziom 43  
    radunio3 napisał:
    na moje to zginęła masa z puszki bezpieczników nie mam pojęcia gdzie szukać usterki

Skoro tak zdiagnozowałeś to sprawdzasz miernikiem ustawionym na "dioda/ciągłość obwodu" na kablach. Lecisz od puszki tak długo aż znajdziesz kontakt. Wymieniasz kabelek i cieszysz się sprawnym samochodem.
  • Poziom 2  
    Witam. Autko naprawione:) niestety to nie była wina masy tylko ktoś wcześniej grzebał w sterowniku i po prostu spartolił. Dostała się woda zrobiła zwarcie i od auto stoi ale wystarczyło wyczyścic płytkę i pali gasi trąbi:) temat mam nadzieję zakończony pozdrawiam