Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola T2288 - krótka praca na baterii, restarty podczas wyszukiwania sieci

24 Kwi 2005 14:35 885 6
  • Poziom 10  
    Cześć!!!!!. Mam problem z komórką Motorola T2288 i nie wiem czy jest to wina komórki czy baterii. Objawy są następujące: Po pierwsze baterię trzymają bardzo krótko około pól dnia i pisze, że jest bateria rozładowana, ale następne ładowanie do komunikatu, że bateria jest naładowana mija gdzieś ok 3 godzin. Mam następny objaw, jeśli wyłączę komórkę i ponownie ją włączę to się włącza i po jakieś 3 sekundach przy komunikacie "wyszukiwanie sieci" się sama wyłącza, po jakieś 3 sekundach się włącza i znowu się wyłącza. (po naładowaniu trochę do jednej kreski to znika) I nie wiem, co to może być, sprawdzałem napięcie na bateriach, kiedy cos takiego się dzieje i wynosi około 1.3V (na jednym paluszku). Dziękuje za pomoc.
  • Poziom 24  
    Na początek spróbuj z inną baterią ... Jak nie to telefon leży ..
  • Poziom 10  
    Mam pytanie: Czy mogę w razie testu podłączyć zwykłe paluszki czy cos się stanie??
  • Poziom 24  
    Nie. Spróbuj z oryginalną baterią motoroli.
  • Poziom 20  
    prawie na bank baterie. niestety w tym modelu występuje przeolbrzymia pamięc baterii. tak jak kolega radzi-spróbuj na innej baterii. normalne paluszki nie pasuja do tego telefonu.
  • Poziom 13  
    Zobacz jeszcze, czy wina nie leży po stronie gniazdka. Po prostu urządzeni udaje, że ładuje. Pozdrowienia. P.L.
  • Poziom 10  
    Cześć !!!! . To byłą wina baterii , wymiana na nowe spowodowała ,że usterka zostałą usunięta. Temat zamykam