Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zasięg mobilnego internetu Play

27 Lip 2014 14:50 1071 6
  • Poziom 6  
    Witam. Mieszkam w małej miejscowości nieopodal Lwówka Śląskiego. Mam problem z internetem. Występuje duży ping. Przeszkadza mi on w grach. Posiadam antenę zewnętrzną ale nie na wiele ona mi się zdała. Potrzebuję pomocy w tej sprawie. Za każdy pomysł serdecznie dziękuję oby było ich jak najwięcej :) .
  • Specjalista Sieci, Internet
    Dokładnie jaka to miejscowość, z jakiego korzystasz sprzętu modem/router ,antena. Jaki masz poziom sygnału i w jakiej technologii?
  • Poziom 6  
    miejscowość: Radłówka
    poziom sygnału: 0 kresek
    technologia: Wdcma
    Modem :huawei e3131
    o to dane ;p
    W swojej miejscowości masz zasięg LTE Play więc czemu korzystasz z 3G?W LTE pingi są niewielkie. Do korzystania potrzebny modem/router z obsługą LTE1800 i ewentualnie antena DUAL LTE na 1800Mhz.Co ty masz za antenę jeśli masz zero zasięgu? Do kiedy umowa z Play? W Lwówku, ul.Kościelna27 jest BTS UMTS900 i UMTS2100 Play. NaUMTS900 powinieneś mieć zasięg bez problemu.
  • Poziom 6  
    nie wiem co to za antena ale mysle ze to za sprawą zabudowań i drzew tak jest ale dzięki nie wiem czy mogę przejść na LTE w trakcie umowy muszę o to zpaytać :D ale dziękuję za pomoc serdecznie :D. A umowę mam do Grudnia :D
    Nie wiesz co podłączyłeś do modemu?Tu nie ma dowolności. Na UMTS900 z takiej odległości powinieneś mieć spokojnie zasięg 3G na zewnątrz.Chyba że podłączyłeś jakiś wynalazek, który działa jak tłumik Z LTE możesz korzystać już dziś, na dodatek do końca 2014 za darmo i bez limitów. Wystarczy tylko kupić modem z LTE i antenę DUAL LTE15dBi.Zapewniam cię że warto http://www.speedtest.net/my-result/3651550666
  • Poziom 6  
    matek451 napisał:
    Nie wiesz co podłączyłeś do modemu?Tu nie ma dowolności. Na UMTS900 z takiej odległości powinieneś mieć spokojnie zasięg 3G na zewnątrz.Chyba że podłączyłeś jakiś wynalazek, który działa jak tłumik Z LTE możesz korzystać już dziś, na dodatek do końca 2014 za darmo i bez limitów. Wystarczy tylko kupić modem z LTE i antenę DUAL LTE15dBi.Zapewniam cię że warto http://www.speedtest.net/my-result/3651550666

a ilę takie coś kosztować będzie ? Mam na myśli modem + antena.